У Сєвєродонецьку біля пам'ятного знака «Я люблю Сєвєродонецьк» висадили троянди

04-11-2019

4 листопада навколо пам'ятного знака «Я люблю Сєвєродонецьк» керівництво міста, комунальники, громадськість висаджували троянди.

Наступного року клумбу прикрасять барви червоних і жовтих квітів, що гармонічно доповнить кольорову гамму знаку «Я люблю Сєвєродонецьк». Загалом їх буде 500.

За словами в.о. міського голови Вячеслава Ткачука, висадку троянд планували ще на початку літа, коли власне і було відкрито пам'ятний знак. Втім, влітку троянди саджати неможна. Тому на літній період клумбу навколо знаку прикрасили однолітніми рослинами.

Догляд за трояндами буде належний: клумба, де будуть рости ці дивовижні квіти, оснащена системою крапельного поливу. І всі рослини отримають достатню кількість вологи прямо під корінь.

У планах міської ради висадити троянди і по проспекту Гвардійському.

Відеоматеріал: https://sed-rada.gov.ua/video/cvety-lyubimomu-gorodu-v-severodonecke-vysazhivayut-rozy-video

Кликните по изображению для просмотра в полном размере