У Сєвєродонецькому гумхабі в Дніпрі ведуть прийом спеціалісти пенсійного фонду та центру зайнятості

21-10-2022

У Сєвєродонецькому гумхабі в Дніпрі 21 жовтня ведуть прийом спеціалісти пенсійного фонду та центру зайнятості.

Фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області вже надають консультації з пенсійних питань для мешканців Луганщини, які вимушені були залишити свої помешкання через російську військову агресію та тимчасово проживають у Дніпрі.

Працівники центру зайнятості консультують внутрішньо переміщених мешканців Луганської області з питань працевлаштування та соцзахисту від безробіття тощо.

Прийом ведеться на базі Сєвєродонецького гуманітарного хабу, який розташований за адресою: м. Дніпро, пр. Петра Калнишевського, 27К, (ПК Металург).