У Сєвєродонецькому гумхабі м.Дніпра працівниками ПФУ України проведено перший офлайн прийом переселенців з Луганщини

27-10-2022

Начальник Відділу обслуговування громадян № 9 (сервісного центру) Управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Луганської області Олена Ястремська провела перший офлайн прийом переселенців з Луганщини у Сєвєродонецькому гумхабі (м. Дніпро).

Загалом за отриманням консультацій до Олени Ястремської звернулось 19 осіб. Найчастіше вони порушували питання щодо виплати недоотриманої пенсії за лютий 2022 року та оцифрування трудових книжок.

Також було надано роз’яснення щодо призначення та перерахунку пенсій, втрати трудових книжок та оформлення пенсійних посвідчень.

Усіх бажаючих ознайомлено із порядком отримання електронних послуг на вебпорталі Пенсійного фонду України, зокрема, як отримати електронний підпис, зробити запит на отримання електронних документів тощо. А також з ними обговорили хвилюючі питання пенсійного законодавства. Усі присутнібуло сєвєродончани отримали буклети на тему «Електронні сервіси ПФУ».

Джерело: ]]>Головне управління Пенсійного фонду України в Луганській області]]> - ]]>https://www.facebook.com/gulgpfu/posts/pfbid0iAbC9qxbkEP8fjnNcchftXuBvZo...]]>