У Сєвєродонецькому гуманітарному хабі евакуйованим землякам видано та розіслано поштою більше 10 тисяч гуманітарних наборів

18-08-2022

У Гуманітарному хабі при Сєвєродонецькій міській військово-цивільній адміністрації, що знаходиться у місті Дніпро по вул. Петра Калнишевського, 27-К, продовжується активна видача та розсилка поштою комплектів гуманітарної допомоги мешканцям громади, які евакуювалися.

Станом на 18 серпня, координаторами Гуманітарного хабу, за час своєї діяльності вимушеним переселенцям надано 10 227 комплектів гуманітарної допомоги. З них нашим землякам, що мешкають у різних куточках України відправлено 1523 гумкомплектів «Укрпоштою», з якою Сєвєродонецька міська ВЦА уклала відповідну угоду.

Також сьогодні найбільш вразливим категоріям населення, які попередньо подали заявки, видано гуманітарні набори із засобами гігієни і побутової хімії - 52 багатодітним родинам та 106 особам з інвалідністю, а іншим сєвєродонецьким ВПО - 463 комплекти продуктових гуманітарних наборів.

Зазначимо, що для мешканців Луганщини, які евакуювалися на підконтрольну українській владі територію, керівництвом області та територіальних громад створено гуманітарні хаби в багатьох населених пунктах України та розглядається питання створення нових.

В хабах переселенці з Луганської області можуть отримати гуманітарну допомогу та проконсультуватися з нагальних питань.

Більш докладно про мапу гуманітарних хабів, їх адреси, телефони і електронні пошти та Гугл-форми за посиланням:

Средняя: 4 (3 оценок)