У Сєвєродонецькій міській ВЦА вирішують питання відкриття гумхабу на Тернопільщині

08-09-2022

В Тернопільській обласній військовій адміністрації відбулася зустріч представників Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації з керівництвом області щодо створення на території Тернопільщини гуманітарного хабу.

7 вересня заступник керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Єльвіна Марініч зустрілася з першим заступником начальника Тернопільській обласній військовій адміністрації  Ігорем Дем’янчуком.

Під час зустрічі обговорили створення на території Тернопільщини гуманітарного хабу, який буде надавати гуманітарну, правову та психологічну допомоги, медичні консультації, адміністративні послуги внутрішньо переміщеним особам з Луганської області.

Під час спілкування розглянули варіанти приміщення для хабу, логістики та його оптимального функціонування.

Світлини з сайту ]]>https://oda.te.gov.ua/]]>