Ви тут:

У Сєвєродонецькій міській ВЦА відбувся конкурс з визначення автоперевізників на міських автобусних маршрутах загального користування

10-02-2022
Категорія: 

10 лютого за головування заступника керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олега Кузьмінова відбулося засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування Сєвєродонецької міської територіальної громади.

Об’єктами конкурсу були маршрути №№ 110, 110-В, 105, 105-А, 105-В.

На участь у конкурсі подано два пакети документів від перевізників-претендентів ПП «Автолайн-Компані» та ТОВ «Еліт Бус Транс».

За результатами розгляду документів і дотримання терміну їх подання, обговорень та голосування, відповідно до чинного законодавства, члени конкурсного комітету одноголосно визнали переможцем перевізника ТОВ «Еліт Бус Транс» та вирішили рекомендувати керівнику Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації затвердити протокольне рішення відповідним розпорядженням та укласти договір із переможцем терміном на 5 років.

Перевізник ТОВ «Еліт Бус Транс» має 89 транспортних засобів - що цілком достатньо для обслуговування об’єктів конкурсу.

З метою покращення організації перевезення пільгових категорій громадян розглядається питання введення системи автоматизованого обліку оплати проїзду та облаштування такою системою на всіх транспортних засобів на міських маршрутах.

Голова конкурсного комітету, заступник керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олег Кузьмінов зазначив, що на даний час управліннями транспорту, економічного розвитку та фінансовим управлінням СМВЦА ведеться робота щодо впровадження системи «Є-квиток», де буде розподіл по категоріям та додано програмне забезпечення з можливістю оплати проїзду.

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (2 оценок)