Ви тут:

У Сєвєродонецькій громаді 60 першокласників отримали матеріальну допомогу у 4000 грн кожен

15-09-2023
Категорія: 

За ініціативою начальника Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олександра Стрюка вирішено матеріально підтримати першокласників, які розпочали навчання в школах Сєвєродонецької громади.

Одноразова матеріальна допомога виплачується сім'ям, які станом на 01.09.2023 перебувають на підконтрольній Україні території та в яких діти йдуть до 1-го класу закладів загальної середньої освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади, місце проживання яких зареєстровано у місті Сєвєродонецьку та населених пунктах, які входять до Сєвєродонецької МТГ, в розмірі 4000 грн на кожну дитину, зазначається у Положенні про порядок надання одноразової матеріальної допомоги сім'ям, в яких діти йдуть до 1-го класу закладів загальної середньої освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади. Тож відповідно до вимог Порядку, допомогу виплачено сім'ям 60 першокласників на загальну суму 240 тис.грн.

«Військова адміністрація вперше підтримує родини наших першокласників виплатою такої одноразової матеріальної допомоги. Знайомитися зі школою в умовах сьогодення – непросто. Ми вдячні мешканцям нашої громади за те, що вирішили здобувати початкову освіту своїм дітям на підконтрольній території України у навчальних закладах своєї громади, та бажаємо першокласникам успіхів у навчанні». – Наголошує Олександр Стрюк.

 

***

Для консультацій зі спеціалістами Управління соцзахисту населення Сєвєродонецької МВА звертатись за телефонами: https://sed-rada.gov.ua/upravlinnya-soczahistu-naselennya/telefoni-garya...

Рейтинг: 
Голосов пока нет