У Рівному переселенці можуть отримати продукти та одяг без реєстрації

07-09-2022

У Рівному продукти та одяг переселенці можуть отримувати як після офіційної реєстрації, так і без неї. Про це повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк та опублікував адреси, куди можна звертатись. Він наголосив, що департамент соцзахисту не здійснює запис на отримання продуктових пакетів - ]]>"Суспільне новини"]]>.

Гуманітарна допомога за реєстрацією

Продуктові пакети можуть одержати люди, які прибули до міста вперше та звернулись до Центру надання адміністративних послуг з пакетом документів для взяття на облік. "Після реєстрації ВПО одержують талон, який треба використати протягом двох днів", — зазначив Олександр Третяк.

Гуманітарна допомога без реєстрації

Одяг, взуття, гігієна:

• БК Текстильник (Гагаріна, 6);
  • БК Хімік (Князя Острозького, 1);
  • Церква Дім Божий (Чорновола, 74);
  • Товариство Червоного Хреста України Рівненської області (Г.Сковороди, 23): вівторок — засоби гігієни, четвер — продукти;
  • Церква Община доброго пастиря (Крушельницької, 71): у вівторок — засоби гігієни.

Продукти:

• Церква Благодать (Г. Мазепи, 4-А);
  • Церква Світанкова зоря (Євгена Плужника, 3);
  • Церква повного Євангелія Осанна (Гайдамацька, 20);
  • Автошкола (Володимира Стельмаха, 1 (колишня вулиця Курчатова): понеділок, середа, п'ятниця з 14:00 до 18:00).

Психологічну допомогу можна отримати у рівненському осередку БФ Рокада: (067)-44-73-840

За ліками можна звертатися у ЦПМСД "Центральний" за номером телефону: (067)-819-16-90

За матеріалом: ]]>https://suspilne.media/278749-de-u-rivnomu-pereselenci-mozut-otrimati-pr...]]>