У модульному містечку Обухівської громади проживають переселенці з Сєвєродонецька, Попасної, Лисичанська

11-08-2022

Обухівська районна військова адміністрація продовжує опікуватися центром для евакуйованих.

За потребами найменших жителів централізованого містечка для евакуйованих, що на Обухівщині, гуманітарним штабом Обухівської РВА було зібрано допомогу у вигляді дитячого харчування та підгузків.

Начальник Обухівської районної військової адміністрації Олександр ГОМОН особисто навідався до дітей центру для евакуйованих та передав пакунки.

Тут проживають жителі з Луганщини: Сєвєродонецька, Попасної, Лисичанська.

Нагадаємо, що на початку квітня спільно обласними адміністраціями Луганської та Київської областей за участі Обухівського району сюди централізовано евакуювали 200 осіб.

Заселили в модульні будиночки з усіма зручностями та забезпечили всім необхідним: одягом, продуктами харчування, засобами гігієни.

Також жителі містечка мають постійний доступ до речового складу гумштабу Обухівської РВА та отримують необхідне: одяг, взуття, ковдри, постільну білизну тощо.

Возможно, это изображение 1 человек, стоит и на открытом воздухе

Днями голова Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай відвідав Обухів зі словами подяки за теплий прийом луганчан на Обухівщині.

Джерело: Обухівська Районна Державна Адміністрація - ]]>https://obuhivrda.gov.ua/news/1660128093/]]>