У Луцьку засудили сєвєродончанина, який висловлював проросійські погляди та погрожував священнику розправою, після приходу «русского міра»

23-09-2022

У Луцьку ]]>засудили]]> уродженця міста Сєвєродонецька Луганської області, який не просто відкрито висловлював свої проросійські погляди, а й погрожував місцевому священнику розправою, після приходу на Волинь «русского міра».

Відповідний ]]>вирок ухвалив Луцький міськрайонний суд Волинської області]]>.

Як вбачається із вироку, 24 травня уродженець Луганщини прийшов додому до українського священника та почав відкрито погрожувати та вигукувати проросійські гасла.

Вдалося задокументувати чимало висловлювань колаборанта, які свідчать про його ненависне ставлення до України та очікування на прихід російської окупаційної влади.

«Ви нацики», «Ви бандеровци», «Ждітє пріхода рускава міра», «Асвабадітєлі прідут і расправася з вамі», «Украіна сама справациравала путіна» тощо. Він переконував, що скоро прийде російська окупаційна армія та «звільнить всю Україну від націоналістів і фашистів, бандерівців і українських попів, які зрадили православній вірі предків.

Пізніше колаборант відкрито погрожував священнику та його родині розправою.

У суді обвинувачений пояснив, що озвучував такі думки через стрес, який у нього виник після втрати будинку у Луганській області. У вчиненому розкаявся та просив суворо не карати.

Дослідивши всі обставини справи, ]]>суд визнав чоловіка винним та призначив покарання у вигляді двох років позбавлення волі]]>.

Джерело: ]]>https://reyestr.court.gov.ua/Review/106281499 ]]>