У Литовській Республіці між Сєвєродонецьком та Вілкавішкісом підписано угоду про співпрацю

28-01-2022

Керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк в рамках зміцнення взаємовигідних зв’язків в економічному, культурному, освітньому співробітництві та підписання Угоди про співпрацю між містами Сєвєродонецьк (Україна) та Вілкавішкіс (Литва) 26-28 січня відвідав Литовську Республіку.

Ініціатором та натхненником посилення співпраці між українським Сєвєродонецьком та литовським Вілкавішкісом виступив Почесний Консул Литовської Республіки в Луганській області Робертас Габулас.

Пан Робертас Габулас особисто знає досягнення, можливості та потужності цього районного центру Маріямпольського повіту Литовської Республіки.

Підписання документу про співпрацю відбулося у Вілкавішському муніципалітеті. Офіційна його назва «Угода про економічне та культурне співробітництво між Сєвєродонецькою міською військово-цивільною адміністрацією Сєвєродонецького району Луганської області Держави Україна та Вількавішкіським районним муніципалітетом Литовської Республіки». 22 члени ради муніципалітету одноголосно підтримали та затвердили угоду.

Підписантами, за присутності Почесного Консулу Литовської Республіки в Луганській області Робертаса Габуласа, виступили безпосередньо керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк та міський голова м. Вількавішкіс Альгірдас Нейберк.

Сторони домовилися про розвиток співробітництва у галузях культури і мистецтв, туризму і спорту, місцевого самоврядування, охорони здоров’я, освіти, екології та раціонального використання природних ресурсів.

Учасник делегації начальник Управління економічного розвитку Сєвєродонецької міської ВЦА Анастасія Пивоварова представила у Вілкавішському муніципалітеті Стратегію розвитку Сєвєродонецької міської територіальної громади на період 2021-2027 року та препозиційні напрямки найактуальніших та найпривабливіших для литовського бізнесу інвестиційних проєктів у Сєвєродонецькій міській територіальній громаді.

Средняя: 3 (2 оценок)