У Кропивницькому на виставці "Залізне ТРО" провели аукціон фотокартин оборони Сєвєродонецька: всі кошти спрямують на підтримку ЗСУ

24-01-2023

«Залізне ТРО»: У волонтерському центрі “Krop:hub” відкрилася фотовиставка захисника з Кропивницького, під час якої провели аукціон фотокартин. Всі зібрані кошти спрямують на підтримку ЗСУ, - ]]>повідомляє Кропивницька міська рада]]>

23 січня у волонтерському просторі "Кроп:hub" у Кропивницькому відкрилась виставка фото, які зробив стрілець 121-ої бригади ТРО Юрій Чорнолуцький, позивний "Фотограф".

7eaea591 8ea9 468a b8b9 3199a6d2c37d

Як]]> ]]>акцентувала заступниця начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації  та співзасновниця волонтерського простору "Кроп:hub" Катерина Колтунова, кожен українець наразі очевидець та носій історії, і першочергове завдання – фіксувати моменти та зберігати їх.

"На цих світлинах багато побуту наших солдатів, маленьких моментів, а також їхні очі. У них можна побачити жагу та віру в перемогу. Ці фото надихають на думку, що війна - це не тільки горе, біль, а і надія, гордість та натхнення на перемогу", – сказала Катерина Колтунова.

815f8210 8622 4289 8c32 923abf051c1c

Юрій Чорнолуцький додав, що знімки були зроблені на бойових позиціях  у Луганській області біля міста Сєвєродонецьк.

На фотовиставці є фото восьми Героїв-захисників, які загинули, а також закарбовані моменти з їх нелегких буднів.

Під час заходу його учасники провели аукціон фотокартин, усі кошти від якого спрямують на підтримку ЗСУ.

b18c81c3 6982 43a3 9a2f 8d53ae92fc7e

За матеріалом: ]]>Кропивницька міська рада]]> - ]]>https://www.facebook.com/krrada.official/posts/pfbid07XPjDgBnq6x4AxHyzC8...]]>