У Дніпрі відбувся семінар стосовно інновацій у сфері захисту прав дітей в умовах воєнного стану

24-10-2023

Експерти проєкту SURGe Project провели навчальний семінар-тренінг для працівників служб у справах дітей Луганської області.

Навчання було присвячене повноваженням територіальних громад у сфері захисту прав дитини, актуальним законодавчим процедурам та особливостям роботи в умовах воєнного стану.

Учасники розглянули повноваження органів опіки та піклування, Комісії з питань захисту прав дитини, служб у справах дітей, а також отримали знання щодо механізмів соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, виявлення та влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та алгоритмів захисту прав дітей на деокупованих територіях.

Захід організовано UNICEF Ukraine та Службою у справах дітей Луганської облдержадміністрації у партнерстві з проєктом SURGe Project.

]]>http://loga.gov.ua/oda/press/news/u_dnipri_vidbuvsya_seminar_stosovno_in...]]>