У Дніпрі відбудеться перший фестиваль релокованих бізнесів. Чому підприємцям варто туди потрапити

20-01-2023

21 і 22 січня в Дніпрі вперше відбудеться фестиваль бізнесів, релокованих з тимчасово окупованих територій. Організатори хочуть підтримати переселенців, які вже перевезли свій бізнес до Дніпра або тільки планують це зробити. Яка програма заходу, чому варто відвідати цей фестиваль і як на нього потрапити, - ]]>розповідають СВОЇ-CITY]]>.

На фестивалі можна буде як і почути історії від підприємців із Маріуполя, Краматорська, Лисичанська, Донецька, які евакуювали свій бізнес і успішно перезапустили його у Дніпрі, так і отримати корисну інформацію про масштабування бізнесу, пошук партнерів, грантову підтримку тощо.

Перший фестиваль релокованих бізнесів у Дніпрі: програма

Фестиваль Check-in Dnipro

Програма фестивалю Фото: Check-In Dnipro

Фестиваль Check-In Dnipro

Програма фестивалю Фото: Check-In Dnipro

Серед учасників фестивалю переселенець з Лисичанська Дмитро Косилкін, який вивіз підприємство до Дніпра. Його бренд Be Easy займається пошивом дитячого одягу, військової амуніції, спальних мішків з технологічної тканини.

Дмитро Косилкін

Підприємець Дмитро Косилкін Фото: Facebook, Марія Косилкіна

Дмитро вважає, що такі фестивалі — хороший майданчик для нетворкінгу, вони допомагають підприємцям презентувати їхню продукцію і розширити горизонти роботи. Як зазначив підприємець, схожу подію планували провести в Сєвєродонецьку у квітні 2022 року.

“Ми не маємо права складати руки. Та праця, яку ми робимо, не настільки важка, як праця наших хлопців [військових]. Але ми допомагаємо їм, підтримуємо внутрішню економіку й економічний баланс країни”, — поділився Дмитро.

Над організацією фестивалю також працювали переселенці — співзасновниця громадської організації Shift з Краматорська Олена Кучерук і засновник серії вечірок Shum.Rave у Слов’янську Євген Скрипник. Як зазначають організатори, важливою місією фестивалю є інтеграція ВПО-бізнесу у нову українську економіку.

“Цією подією ми прагнемо створити майданчик для зустрічі переміщеного та місцевого бізнесу і небайдужої громади, де можна знайти потенційних партнерів та свою аудиторію. Ми хочемо, щоб ВПО-бізнес став рушійною силою нової української економіки”, — кажуть організатори фестивалю.

На відвідувачів фестивалю релокованих бізнесів чекають:

• Нетворкінг.
  • Ярмарок з унікальними речами від ВПО- та місцевих бізнесів.
  • Майстер-класи з гончарства, техніки монотипії та ліногравюри, дизайну для чашки та авторської свічки.
  • Нетворкінг та сучасна музика.
  • Лекції з мистецтва та історії.

Вхід на фестиваль вільний, але за попередньою реєстрацією.

]]>ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ]]>

Фестиваль відбуватиметься 21 і 22 січня з 12:00 до 21:00.

Адреса: м. Дніпро, Центр сучасної культури DCCC, Крутогорний узвіз, 21а.

Джерело: СВОЇ-CITY - ]]>https://svoi.city/articles/261136/festival-relokovanih-biznesiv--u-dnipri]]>