У Борівському в дитсадочку «Джерельце» введено в експлуатацію нову сучасну котельню

19-09-2019

18 вересня в дитячому садочку №45 «Джерельце» смт.Борівське відбулося свято - введено в експлуатацію нову сучасну та економічну систему опалення. До неї входить блочна модульна котельна на базі двох твердопаливних котлів, теплові мережі від котельної до КДНЗ, внутрішні мережі опалювальної системи та мережа електропостачання.

Сучасна котельна складається з блок-модуля в якому встановлені котли, мережевий насос, рециркуляційні насоси та інше необхідне обладнання. Її переваги: економічність; зручність в експлуатації та обслуговуванні; компактні розміри та сучасний естетичний вигляд; відповідність усім вимогам пожежної безпеки.

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук привітав мешканців Борівського і малечу: «Спасибі вам за наполегливість та депутатам Сєвєродонецької міської ради, що не дали закрити дитячий сад. Завдяки спільним зусиллям діти зможуть відвідувати дитячий сад.

За підтримки депутатської групи «Сєвєродончани» для Борівського з міського бюджету виділено більше 3 млн.грн. на реконструкцію будівлі садочка «Джерельце», нове будівництво котельні, яка обладнана автоматикою за останнім словом техніки; будівництво павільйону; капітальні ремонти доріг по вулицях Шкільній, Молодіжній та Калиновій. Це безпрецедентна сума, яка виділена депутатським корпусом за останні п'ять років на розвиток Боровського.

Все це робиться заради наших дітей, заради нашого майбутнього та щоб умови проживання в селі не відрізнялися від рівня послуг в місті».

Депутат міської ради, представник депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко зазначив:«Майже три роки ми йшли до цієї події. У дитячому садочку тепер є сучасна котельня і це важливо. Хочу зазначити, що ініціатором збільшення коштів для Борівського є очільник нашої депутатської групи «Сєвєродончани» Ігор Бутков – голова постійної комісії з питань планування бюджету та фінансів Сєвєродонецької міської ради. Завдяки його наполегливості депутатами виділені такі значні кошти для Борівського.

Вітаю вас з тим, що всі роботи завершені, і дітки можуть відвідувати дитячий садок в рідному селищі».

Депутат міської ради, представник депутатської групи «Сєвєродончани» Лариса Летюча також привітала земляків з приємною і довгоочікуваною подією та запевнила, що і надалі депутатський корпус буде приділяти значну увагу всім населеним пунктам, які входять до Сєвєродонецької територіальної громади.

Мешканці Борівського – батьки дітей, що відвідують дитсадок «Джерельце», - подякували міській владі, депутатському корпусу, відділу капітального будівництва та відділу освіти міськради за те, що віднині їх малеча буде перебувати в дитсадочку у більш комфортних умовах: «Велике вам спасибі за підтримку і турботу. Ви своїми вчинками доводите, що ви поряд і небайдужі до мешканців Борівського!»

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (3 оценок)