Тривають роботи з реконструкції заплавного мосту № 1 у Сєвєродонецьку

12-11-2019

Продовжується реконструкція заплавного мосту № 1 у Сєвєродонецьку. Хід виконання робіт знаходиться на постійному контролі керівництва міста та фахівців відділу капітального будівництва міської ради. Так, сьогодні відбулася робоча зустріч в.о. міського голови Вячеслава Ткачука з генеральним підрядником Сергієм Капленком (директором ТОВ «Будівельно-монтажна фірма» Технологія»), на якій оглянуто хід виконання будівельних робіт та обговорено календарний план виконання робіт до кінця 2019 року.

«Заплавний міст – це важливий об’єкт інфраструктури територіальної громади міста Сєвєродонецька, і ми тримаємо будівництво мосту на постійному контролі. Ми обговорюємо, яким чином вирішувати ті чи інші питання. Головне, щоб в цьому році були максимально освоєні виділені ДФРР гроші на реконструкцію мосту. В зв'язку з тим, що фінансування робіт, запланованих на 2019 рік, надійшло в середині цього року, основні будівельні роботи розпочалися з відхиленням календарного графіку виконання робіт. Спільно з підрядником та відділом капітального будівництва міськради ще раз розглянуті питання, які б сприяли будівництву мосту згідно графіка. Наразі продовжуються роботи з монтажу металоконструкцій останнього прольоту, після чого на цьому прольоті розпочнеться укладання бетону», - зазначив Вячеслав Петрович.

В.о. міського голови підкреслив, що підрядник звертався до  міськради з проблемою енергозабезпечення об’єкту. Велика подяка Головному та міському управлінням ДСНС України у Луганській області за сприяння в енергозабезпеченні для живлення будівельного обладнання і механізмів.

*** Будівництво-реконструкція заплавного мосту № 1 відбувається за співфінансування Державного фонду регіонального розвитку та Сєвєродонецької міської ради.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере