Триває фотоконкурс «Золота осінь Сєвєродонецька 2019»

18-10-2019

]]>На сторінці «Сєвєродонецька міська рада» у Facebook створено альбом «Золота осінь Сєвєродонецька 2019»]]>. У фотоальбомі вже розміщені перші надіслані роботи авторів.

Поставте лайк під фото, яке найбільше вам сподобалося!

Фотографії можна надсилати по 25 жовтня!

Кращі фотографії експонуватимуться у Сєвєродонецькій галереї мистецтв.
Автори-переможці будуть відзначені подарунками від міської ради.

Нагадуємо, що фотоконкурс «Золота осінь Сєвєродонецька 2019»  проводиться Сєвєродонецькою міською радою з метою покращення репутації Сєвєродонецька, стимулювання діяльності у сфері благоустрою та формування у міської молоді почуття гордості за своє місто.

Участь у Фотоконкурсі може взяти кожен, хто захоплюється фотографією та бажає підготувати фотороботу відповідно до тематичної спрямованості Фотоконкурсу, вимог до виготовлення та оформлення робіт.

Надіслані на Фотоконкурс роботи мають відображати реальні пейзажі осіннього Сєвєродонецька, його найкращих міст та життєві ситуації, в яких центральними фігурами є сєвєродончани в локаціях осіннього міста. Фотографії мають бути зроблені лише на території міста Сєвєродонецька, щоб було видно архітектурні та інші споруди, будинки, вулиці, які ідентифікують наше місто.

Учасник може подати на Фотоконкурс не більше трьох авторських робіт.

Фотографії надсилаються поштою на адресу Сєвєродонецької міської ради за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, 2 поверх, кабінет 37 (відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю) чи доставляються сюди нарочним. На обороті фотографії має бути вказано ім’я та прізвище автора, контактний телефон, місце роботи чи навчання. Формат фотографій А4 чи більше.

Крім паперової фотографії треба надіслати її в електронному вигляді у додатку листа на адресу fotokonkursatsed-rada [dot] gov [dot] ua .

У тілі листа необхідно зазначити ім’я та прізвище автора, контактний телефон, місце роботи чи навчання. Назви файлів повинні містити прізвище автора та назву фотографії.

Фотографії можна надсилати по 25 жовтня 2019 року. З 25 жовтня по 04 листопада триватиме голосування на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради, а кращі фотографії експонуватимуться у Сєвєродонецькій галереї мистецтв.

Результати конкурсу буде підбито до 8 листопада 2019 року. Нагородження переможців конкурсу відбудеться під час міських заходів, присвячених Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва. Дню української писемності і мови.

Средняя: 4.5 (2 оценок)