Ви тут:

«Тримайтеся, вірте, допомога прийде і ви повернетесь до своїх домівок!»

05-03-2019
Категорія: 

У сєвєродонецьких закладах освіти підтримують військовополонених моряків українського флоту у Керченській протоці.

В навчальних закладах м.Сєвєродонецька проведено патріотичні заходи на підтримку військовополонених моряків українського флоту у Керченській протоці.

Учні середньої загальноосвітньої школи № 6 провели акцію під гаслом «Кораблі надії». В рамках заходу організовано флешмоб

та підготовлено звернення, в якому зокрема зазначено:

«Шановні українські моряки! Ми, учні середньої загальноосвітньої школи № 6 міста Сєвєродонецька, звертаємося до вас з проханням – тримайтеся, вірте, допомога прийде, і ви повернетесь до своїх домівок!».

Кожен із класів підготував листи-звернення зі словами підтримки до кожного моряка, що перебуває у полоні та до кожного з батьків героїв.Учні початкової школи намалювали малюнки, на яких наші кораблі «Бердянськ», «Нікополь» та «Яни Капу» з перемогою повертаються додому.

«Ми сподіваємося, що нас почують! Своєю акцією ми намагаємося привернути увагу усіх громадян - не залишатися байдужими до нападу на українських військових моряків в Азовському морі та закликаємо зробити перші кроки до повернення в Україну українських моряків», - йдеться в зверненні школярів.

Студенти закладів профтехосвіти долучилися до акції «Створення картини побажань».

Кожен учасник залишив від себе тепле слово, малюнок, побажання як знак поваги до моряків, які вже стали для молодого покоління України уособленням сміливості, гідності та честі.

Під час проведення заходу у багатопрофільному ліцеї восьмикласникам було представлено хід подій, які відбулися в акваторії Азовського моря 25 листопада 2018 року. Діти дізналися про агресивні дії російських військових щодо захопленнянаших моряків у полон та перейнялися їх долями, особливо - наймолодшого військового Андрія Ейдера і нашого земляка Євгена Семидоцького (м. Сватове),

створили спільний «макет» українського корабля,

виготовили паперові кораблики для борту та вітрила з побажаннями для моряків.

Учні та студенти бажають полоненим українським морякам найшвидшого повернення додому!

Рейтинг: 
Средняя: 5 (2 оценок)
653
0