Тетяна Верховська зустрілася з керівниками громадських організацій людей з інвалідністю

03-12-2021

03 грудня з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю заступник керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Тетяна Верховська зустрілася з керівниками громадських організацій, що опікуються питаннями цієї уразливої верстви населення.

«Сьогодні відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. На території Сєвєродонецької міської територіальної громади 9709 осіб з інвалідністю. Зрозуміло, що є питання. Але ми з вами постійно спілкуємося та в межах можливості їх вирішуємо. Знаємо ми та чуємо і про досягнення, і про проблеми. Тому, з метою посилення вашої підтримки, за рішенням керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександра Стрюка, буде проведено конкурс проєктів, де будуть занотовані ваші побажання. В бюджеті на це буде закладено кошти. Таким шляхом ми поетапно та цілеспрямовано будемо вирішувати те, що на вашу думку найактуальніше та найважливіше. А зараз прийміть подарунки. Ми вирішили від Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації зробити їх вашим організаціям, щоб ви використовували їх у своїй подальшій роботі.», - звернулася до присутніх Тетяна Верховська.

Голова громадської організації «Сєвєродонецьке міське товариство інвалідів «Надія»» Валентина Злиднєва від себе та від колег подякувала керівництву Сєвєродонецької міської ВЦА за турботу: «Спасибі велике, що ви пам’ятаєте та виявляєте до нас таку увагу. Дуже приємно. Здоров’я вам та здоров’я вашим близьким. Бережи вас Господь!»

Заступник керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Тетяна Верховська та начальник Управління соціального захисту СМВЦА Наталія Василенко під час зустрічі розповіли та надали роз’яснення учасникам заходу про особливості організації і проведення конкурсу проєктів та домовилися про зустрічі задля вирішення нагальних питань.