Тенісистка з КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк Марія Шаповалова прийме участь у Майстер-класі Світоліної-Стаховського

07-02-2023

Сєвєродонецькій тенісистці з ]]>КДЮСШ 1]]> Марії Шаповаловій підтвердили участь у Майстер-класі Світоліної-Стаховського, який відбудеться 9 лютого у Вишгороді.

9 лютого Фонд Еліни Світоліної проведе майстер-клас для юних українських тенісистів від 6-ти до 18-ти років. Компанію найтитулованішій тенісистці України складе колишній тенісист Сергій Стаховський.

Майстер-клас за участю зіркових українських тенісистів відбудеться у сучасному спортивному комплексі Sport Villa Grays, що у Вишгороді Київської області.

На корт вийдуть сама Еліна Світоліна, яка є найтитулованішою тенісисткою України, та Сергій Стаховський, рекордсмен національної збірної у Кубку Девіса і переможець восьми турнірів АТР в одиночному та парному розрядах.

Вихованка ]]>КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк Луганської області]]> Марія Шаповалова отримала право брати участь у заході, який буде мати безпечні умови, адже на території комплексу є бомбосховища.

Загальні заняття та підготовку Марії Шаповалової до змагань проводить тренер КДСШ 1 Надія Тетерятник.

«Я щаслива, що їду в Україну, щоб поспілкуватися з дітьми та підтримати їх у цей надскладний час, - зазначила Еліна Світоліна щодо проведення заходу, - Можу лише уявити, з якими труднощами та трагічними подіями стикалися - і стикаються досі - юні тенісисти. Сподіваюся, що майстер-клас надихне їх на нові перемоги та здобутки. Крім того, я хочу нагадати про важливість спорту - зрозуміло, що нині уваги йому приділяють менше. Але я переконана, що і під час війни слід робити все можливе, щоб після нашої перемоги на міжнародних спортивних аренах якнайчастіше піднімався синьо-жовтий прапор».

«Ми повинні докладати зусиль, аби діти мали змогу дивитись у майбутнє і мріяти, – додав Сергій Стаховський. – Саме для цього ми з Еліною проводимо цей майстер-клас – щоб молодь бачила, що мрії можуть збуватися. Зараз важко всім – але найбільше, мабуть, дітям, яких війна жорстоко вирвала зі звичного життя. Ми хочемо подарувати їм свято та зарядити позитивними емоціями».