Театральний клуб «Ми разом» - лауреат міжнародних конкурсів

12-07-2021

Днями театральний клуб для дітей та молоді з особливими потребами «Ми разом» Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості отримав цілий зорепад нагород за участь в міжнародних конкурсах.

Це диплом Лауреата ІІ ступеня та кубок міжнародного онлайн конкурсу «MELODIES DE PARIS» (28.06-30.06.2021, FRANCE, PARIS) та диплом Лауреата І ступеня й кубок міжнародного онлайн конкурсу «STELELE ROMANIEI» (21.06-24.06.2021, ROMANIA, BUCURESTI). Подяками відзначено директора СМ ЦДЮТ Аліну Костирю та керівника клубу – Аліну Тимощенко.

Обидва конкурси проводилися за підтримки міністерства культури та фестивального порталу GOLD EUROPE FESTIVALS CZ – ANGELS FESTIVALS з метою виявлення та підтримки талановитої молоді, зміцнення міжнародних культурних зав’язків і розвиток творчої співпраці, збереження і примноження культурного потенціалу держав та популяризація різних напрямків і жанрів національних культур.

Ще одним вагомими досягненням клубу став диплом Лауреата ІІ ступеня, медалі, кубок та подяка керівнику – Аліні Тимощенко за участь у «Канадсько-українському фестивалі дитячої та юнацької творчості Торонто 2021» (червень, Рим – Торонто), який проводився в партнерстві з Canadian Children’s Art Foundation та за підтримки Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені М. Бойчука.

Оцінку робіт учасників конкурсу здійснювало міжнародне журі, до складу якого увійшли відомі педагоги з творчих дисциплін, діячі культури і мистецтва, організатори міжнародних фестивалів у Канаді, Франції, Словаччині, Чехії, Угорщині, Австрії, Македонії, Хорватії, Болгарії та Чорногорії.

Серед досягнень вихованців клубу «Ми разом» й участь у міжнародному мистецькому фестивалі для людей з інвалідністю «Барви творчості» (червень, Луцьк).

Організатори проєкту – ГО «Батьків дітей з синдром Дауна та іншими порушеннями розвитку» та управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради.

У скарбничці перемог клубу також диплом Лауреата ІІ ступеня Всеукраїнського дистанційного багатожанрового фестивалю-конкурсу «Світ Dreams», що проводила ГО «Українська Мистецько-Культурна Асоціація» для осіб з особливими освітніми потребами з метою розвитку творчих здібностей дітей та молоді з функціональними та фізичними обмеженнями, самоствердження та реалізації талантів, привернення уваги громадськості до проблем дітей та молоді з особливими потребами, підтримки культурного розвитку та виховання підростаючого покоління, обміну досвідом.

У всіх зазначених вище конкурсах клуб «Ми разом» був представлений у номінації «Театральний жанр, циркове мистецтво та хореографія».

Управління освіти Сєвєродонецької міської ВЦА