Святвечір у міському Палаці культури: Коляда як добрий звичай народу

06-01-2022

6 січня, у Святвечір, у міському Палаці культури  відбулась  різдвяна концертно-розважальна програма «Коляда в наше місто загляда».

На найменших глядачів та на дорослих чекали колоритна театралізована постанова, колядки, виступи міських творчих колективів, розважальна програма для дітей, конкурси та вікторини, а також подарунки.

Від Сєвєродонецької міської військово-цивльної адміністрації вітання передала заступниця керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Ельвіна Марініч: «Тільки в Україні є така різдвяна традиція як Колядки. З давніх-давен ми цього дня бажаємо один одному щастя-здоров'я і достатку в будинку. І я бажаю всім від щирого серця у Свят-вечір виконання найзаповітніших бажань. Нехай Різдво подарує всім радість і безліч незабутніх зустрічей! А в наших серцях яскравіше запалає вогонь любові, надії та віри!»