Свято має бути обов‘язково! - більше 100 дітей ВПО з Луганщини отримали подарунки від Сергія Гайдая та британських волонтерів у Тернопільській області

04-01-2023

Разом із британськими волонтерами начальник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай допоміг створити свято для дітей ВПО з Луганщини, які мешкають на Тернопільщині - до них завітав з подарунками Святий Миколай.

Більше 100 дітей ВПО з Луганщини у Тернопільській області написали листа Святому Миколаю та минулого тижня отримали свої подарунки, які було надіслано британськими волонтерами завдяки безпосередньому сприянню начальника Луганської обласної військової адміністрації Сергія Гайдая.

Діти, їх батьки, а також координатори і працівники Гуманітарного хабу Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації у місті Тернопіль висловлюють подяку Сергію Гайдаю та Луганській обласній військовій адміністрації за чудову можливість створити святковий настрій та допомогти і далі вірити в диво нашим дітям та дорослим.

Вся актуальна інформація щодо діяльності Гуманітарного хабу Сєвєродонецької міської ВЦА у місті Тернопіль за посиланням: ]]>https://t.me/s/ternopol_hub]]>