Святкування 7-ї річниці визволення Сєвєродонецька продовжилося концертною програмою, виставкою військової техніки та інтерактивною розважальною програмою

23-07-2021

У Сєвєродонецьку 22 липня святкові заходи присвячені 7-ї річниці визволення міста від незаконних військових формувань продовжилися в другій половині дня.

На площі Миру для маленьких сєвєродончан СДЮК «Юність» влаштовало насичену інтерактивну розважальну програму - вікторини, розваги, ігри тощо - з призами та подарунками.

Ближче до вечора розпочалася святкова концертна програма за участю творчих колективів міста та регіону.

З головної сцени свята городян та гостей Сєвєродонецька привітав керівник міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк: «Добрий вечір, шановна громадо! Я вітаю вас з 7-ю річницею визволення міста Сєвєродонецька від незаконних збройних формувань! Сьогодні ми святкуємо 7-й рік миру. Сьогодні ми висловлюємо слова пошани і вдячності нашим військовим, добровольцям, а також всім людям, які приймали безпосередню участь у цій визначній події. Всіх зі святом!»

По завершенню офіційної частини заходу кавер-групи «Онопік-бенд», «Джем», «Оксамит» та «Lunar Sun» чарували присутніх виконанням своїх найкращих композицій.

Паралельно для всіх бажаючих проходила виставка військової техніки, більшість з якої була сучасного українського виробництва. Підлітки та малеча, а також і дорослі могли її оглянути та сфотографувати.

Святкування 7-ї річниці визволення міста від незаконних військових формувань проходило поруч з пам’ятником одного із визволителів Сєвєродонецька - генерал-майора Національної Гвардії України Олександра Радієвського, який рівно сім років тому - 22 липня 2014 року - сказав найбажаніші та найочікуванні слова, які так чекали патріотично налаштовані городяни - «Місто вільне. Живіть спокійно».

Завдяки нашим захисникам у Сєвєродонецьку вже 7 років панує мир і спокій. Низький їм за це уклін!

Кликните по изображению для просмотра в полном размере