Створення англійського міні-парку

17-12-2019

Англійський міні-парк для сімейного дозвілля зі спортивним майданчиком та кінозалом може з’явитися в Сєвєродонецьку Луганської області завдяки спільним зусиллям громадської організації «Успішна дія» та Сєвєродонецької міської ради.

Так, на особистому прийомі керівник цієї громадської ради Анастасія Муранова звернулась до в.о. міського голови Вячеслава Ткачука з пропозицією щодо створення у м. Сєвєродонецьку «Англійського міні-парку» - простору для активного відпочинку, де можна ще й вивчити англійську мову. Це буде простір у форматі громадського майданчику або мині-парку, на території якого будуть: літній кінозал, дитячий та спортивний майданчики і місце для відпочинку. На цьому майданчику планується проводити заходи, які будуть сприяти встановленню доброзичливих стосунків між людьми: кожного ранку ми плануємо робити зарядку для всіх бажаючих різного віку (степ, йога, зарядка на англійській мові) та заохочувати їх вести активний спосіб життя; ярмарки, заходи з заохочення вивчення англійської мови, розмовні клуби, дитячі свята, кінопокази фільмів та мультфільмів на англійській мові, дитячий літній англійський табір, та інші. Планується розмістити баки для сортування сміття та вчити людей як і навіщо ними користуватися.

Анастасія каже: «На прикладі цього майданчику ми хочемо показати людям, що зміни можливі  і вони починаються з нас самих, мотивувати людей долучатися до змін, бути відкритими до інших та світу в цілому. Закликати людей бути свідомими та нести відповідальність за своє життя и життя інших. Привчати людей цінувати красу, та творити її самостійно.

Громадська організація «Успішна дія» під керівництвом Анастасії вже отримала 140 тис. грн. грантових коштів від Міжнародного фонду «Відродження» на реалізацію проекту «Створення «Англійського міні-парку» - відкритого простору для дітей, молоді та дорослих для вивчення англійської мови» та 140 тис. грн. коштів спонсорів.

Але потрібні додаткові кошти на облаштування майданчику для Англійського міні – парку. Тому Анастасія звернулась до в.о. міського голови Вячеслава Ткачука з пропозицією співробітництва в реалізації проекту та виділення коштів з міського бюджету в рамках співфінансування.

Міська рада прийняла пропозицію та запропонувала підписати Меморандум про співробітництво та гарантувала зі свого боку співфінансування в сумі 360 тис. грн.