Ви тут:

Стипендійні програми в університетах Європи, якими можуть скористатися українці

26-03-2023
Категорія: 

Мінреінтеграції оприлюднило стипендійні програми в університетах Європи, якими можуть скористатися українці.

Щороку для студентів, аспірантів і викладачів відкриваються сотні стипендіальних програм у різних країнах світу. UNICEF Ukraine пропонує 5 популярних європейських грантів, які дають шанс повчитися в університеті своєї мрії.

1. ]]>Chevening]]>: програма для магістрів. Фінансує британський уряд. Стипендія покриває навчання та дає можливість пізнавати культуру Сполученого Королівства. Набір на навчання починається у серпні.

2. ]]>Fulbright:]]> програма для студентів, викладачів і вчених. Підтримується урядом США. Окрім навчання, є можливість для досліджень. Заявки можна подати до 16 травня. 

3. ]]>Eiffel Excellence Scholarship:]]> фінансується французьким урядом. Для навчання магістрів і докторантів у будь-якій галузі знань. Набір відкривають восени. Взяти участь можуть магістри віком до 25 років, докторанти – до 30.  

4. ]]>Swiss Government Excellence Scholarships]]>: програма також для магістрів і докторантів. Фінансує швейцарський уряд. Пропонується два типи стипендій: дослідницькі й арт. Набір починається на початку серпня. 

5. ]]>Holland Scholarship:]]> підтримується урядом Нідерландів. Студенти можуть здобути ступінь бакалавра або магістра. Кінцевий термін подання заявки – 1 травня та 1 червня 2023 року.

 

За інформацією: ]]>Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України]]> - ]]>https://minre.gov.ua/2023/03/26/stypendijni-programy-v-universytetah-yev...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет