Стартуймо в літо

05-06-2019

Під звуки святкових фанфар цікаво, весело і натхненно 5 червня стартувала оздоровча кампанія «ЛІТО-2019» в Сєвєродонецьку.

Зала міського Палацу культури була заповнена дітлахами, педагогами та батьками вщент. Всі присутні, особливо діти, були надзвичайно задоволені початком літа та можливістю відпочивати і оздоровлюватися протягом наступних трьох місяців, а тому атмосфера на заході була дійсно чарівна, радісна та святкова.

Слід зазначити, що в цьому році дитяча оздоровча кампанія буде проходити у вигляді пізнавально-розважальної гри «Сєвєродонецьк ювілейний», присвяченої 85-й річниці заснування нашого рідного міста.

Відкрив оздоровчу кампанію в.о. міського голови Вячеслав Ткачук: «Дорогі друзі – наше майбутнє покоління! Відпочиваючи та оздоровлюючись, ви пізнаєте багато нового і цікавого про наше славне місто. Бажаю вам вдалого відпочинку у ваших пришкільних таборах. Шановні дорослі, якісне оздоровлення та активний відпочинок і дозвілля, створення умов для цього - такі завдання ставить Сєвєродонецька міська рада перед закладами освіти. Необхідні кошти для цього депутати міськради виділили у повному обсязі. Тому сподіваюся, що цьогорічна оздоровча кампанія стане для дітей найкращою!»

З вітальним словом до присутніх звернулася заступник міського голови Ірина Степаненко: «Любі діти! Я знаю, як ви завжди радієте канікулам, а особливо літнім, під час яких ви зможете більше спілкуватися з друзями, грати, співати та танцювати. Бажаю вам від Сєвєродонецької міської ради та від себе особисто добре оздоровитися та набратися нових сил».

Також до привітань приєдналася начальник відділу освіти міськради Лілія Талдонова: «Дорогі діти! Вітаю вас з успішним закінченням навчального року та з початком оздоровчого сезону. Бажаю вам гарно і незабутньо відпочити, знайти багато друзів та головне – бережіть себе!»

З нагоди старту оздоровчої кампанії діти вручили почесним гостям символи Літа – власноруч зроблені квіти. А гості не залишилися в боргу та у відповідь подарували усім пришкільним таборам від Сєвєродонецької міської ради набори для змістовного дозвілля та творчості.

Після урочистої частини відбувся концерт з конкурсами, піснями і танцями.

Глядачам сподобалися танцювальні номери «Подих весни» (танцювальний ансамбль «Росинка» дошкільного навчального закладу № 22 «Лелека» (керівник Валентина Нагайцева), «Конфетки» та «Топ-топ» хореографічного колективу «ДІАМАНТ» СМ ЦДЮТ (керівник  Наталія Котелевська), а також «Дискач» та «Драйв-класс» Зразкового хореографічного колективу «ГРАН-ПРІ» СМ ЦДЮТ (керівник Світлана Росадкіна).

Вокальний номер «Моє літо» Зразкового дитячо-юнацького ансамблю «УСМІШКА» СМ ЦДЮТ (керівник Ольга Панаріна) також зібрав купу бурхливих овацій.

Цікавою була літературно-музична композиція на вірші сєвєродонецького поета Йосипа Курлата театрального гуртка «ТАНДЕМ» і Зразкового хореографічного колективу «ГРАН-ПРІ» СМ ЦДЮТ (керівник Інна Жорнік та Світлана Росадкіна).

Вокальний номер маленьких артистів «Кваки-задаваки» Зразкового дитячо-юнацького ансамблю «УСМІШКА» СМ ЦДЮТ (керівник Ольга Панаріна) глядачі також підтримували гучними оплесками.

Але особливо радо дітлахи вітали і танцювали під виступ аніматорської студії «ФАНАТИ СВЯТА» Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу «Юність» (керівник Тетяна Чумаченко).

Свято старту літньої оздоровчої кампанія вдалося, а попереду на дітлахів чекає приємне оздоровлення та радісні і незабутні канікули.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (4 оценок)