Спростовуємо черговий фейк: у Сєвєродонецьку не було вимушених канікул

04-11-2019

Інтернет-видання «Час пік» розповсюдило інформацію про те, що інформаційна служба Сєвєродонецької міської ради начебто поширила повідомлення про припинення з 4 листопада вимушених канікул, оскільки з 3 листопада у школах включено опалення. Ця інформація є недостовірною.

В Сєвєродонецьку не було і бути не могло вимушених канікул, оскільки місто було готове до опалення ще 15 жовтня. Котельні у місті не включалися через теплу погоду, а не через неможливість пуску. З 28 жовтня у Сєвєродонецьку, як і в усій Україні, у школах розпочалися осінні канікули. Які закінчилися (діти пішли у школу) 4 листопада. Звичайно, що школи, в яких під час канікул не проводилися навчання, не опалювалися. За день до закінчення канікул опалення у школах було включено. Інформаційна служба міської ради не поширювала інформацію про припинення вимушених канікул у зв’язку з включенням опалення. Була інформація про те, що діти повернуться з канікул у теплі класи.