Спростовуємо черговий фейк: про включення в роботу басейну по Гоголя, 37

18-11-2019

Спростовуємо чергову брехню, поширену в соціальних мережах т.зв. «активістами» - про те, що басейн, розташований за адресою Гоголя, 37, був нібито закритий у зв'язку з реорганізацією. І що мовляв завдяки «активістам» його знову запускають. Це вигадка недобросовісних людей.

Правда полягає в тому, що в цьому басейні немає джерела гарячої води, і він працює тільки під час опалювального сезону. Так було з самого початку. У 2018 році робота його була припинена 1 квітня, а включений в роботу він був 25 листопада. Цього року вода в басейні була спущена 12 квітня, і влітку спортсмени під керівництвом тренерів займалися ЗФП. Сьогодні, 18 листопада, промивається чаша басейну, і завтра його почнуть заповнювати водою.

Відбулася реорганізація, а саме передача басейну з відомства відділу освіти в підвідомчість відділу молоді та спорту до зупинки басейну не мала ніякого відношення. І на тренувальному процесі ніяк не позначилася. У штаті басейну залишилися всі ті тренери, які працювали тут і раніше. Тренерський склад зберігся на 100%. Інсинуації, які поширюються деякими людьми в Фейсбуці, не мають нічого спільного з дійсністю.

Однак, нинішній склад Сєвєродонецької міської ради усвідомлює, що такий сезонний графік роботи басейну не дуже влаштовує сєвєродончан. Які б вважали за краще, що б він працював цілий рік. Це стане можливим найближчим часом, коли буде введена в дію нова пелетна котельня, будівництво якої завершується у дворі колегіуму. Тому в 2020 році басейн на літо зупинятися не буде, спортсмени будуть плавати і влітку.

Не вірте - ніякі «громадські активісти» до цього не мають жодного відношення. А ось Європейському інвестиційному банку за виділення коштів на будівництво цієї котельні - велике спасибі від усіх сєвєродончан!