Спортивний калейдоскоп (ДОПОВНЕНО +НОВІ ФОТО)

15-02-2021

13 лютого у Сєвєродонецьку пройшов Відкритий Чемпіонат з плавання на базі басейна КДЮСШ 4.У змаганнях приймали участь  вихованці не лише відділення  плавання, а й відділення сучасного п’ятиборства.

*   *   *

13 лютого 2021 року в м. Лисичанськ пройшов відкритий Чемпіонат міста Лисичанськ з легкої атлетики.

Спортсмени демонстрували свої здібності з бігу 60м, 300м та стрибках у довжину.

Вдало виступили вихованці КДЮСШ 2 в особистих заліках:

Таісія Кубрак (стрибок у довжину),

Анастасія Радіонова (стрибок у довжину та біг 300 м), Ростислав Хлапонін (стрибок у довжину та біг 300 м),

Ангеліна Власенко (стрибок у довжину та біг 300 м),

Андрій Юрченко (стрибок у довжину, біг 300 м та біг на 30м), Олександр Мішин (біг 300 м) стали ПЕРЕМОЖЦЯМИ!

Савелій Науменко (стрибок у довжину, біг 300 м та біг на 30м), Олександр Мішин (стрибок у довжину та біг 300 м),

Ярослав Шамардін (біг 30м) здобули СРІБЛО.

Алевтина Данильченко (біг 300 м), Ілля Члек (стрибок у довжину), Ярослав Шамардін (стрибок у довжину) вибороли БРОНЗУ.

Усі призери та переможці змагань були нагороджені грамотами, медалями та подарунками.

Підготували спортсменів тренери-викладачі: Микола Трембач, Наталія Жепка та Станіслав Кулєш.

*   *   *

Справжнім святом краси з вибуховою енергією став онлайн проєкт «ENERGY DANCE», який відбувся 14 лютого в КДЮСШ 4 (Льодовий палац спорту). У заході прийняли участь  хлопці та дівчата з Луганської та Донецької області. Понад 20 танцювальних колективів з 8 міст України показали свої навички танцю та сучасних рухів під запальні ритми.

*   *   *

Вихованці КДЮСШ 4 Сєвєродонецька 14 лютого взяли участь в Чемпіонаті міста Рубіжне, який організувала Федерація карате Луганської області та місцева влада.

За результатами змагань сєвєродонецькі спортсмени посіли низку призових місць:

І місце (куміте) - Вікторія Сорока (10 років) та Гліб Савченко (10 років);

ІІ місце (куміте) – Михайло Кунчекно (7 років), Тимофій Дерев’янко (9 років) та Кирило Кирилов (10 років);

ІІ місце (кате) – Данііл Ковальов (6 років) та Кирило Кевбрін (7 років);

ІІІ місце (кате) – Артем Єременко (7 років), Олександр Гудков (7 років) та Владислав Щербак (10 років).

Також з ПП брали участь Ілля Зеленський та Владислав Кузьменко.

*   *   *

13-15 лютого, з метою популяризації футболу, проходить Чемпіонат Луганської області з футзалу, організований Громадською спілкою «Луганська обласна федерація футболу». У Сєвєродонецьку турніри проходять на базі КДЮСШ 2 (Олімпія) та КДЮСШ 4 (Льодовий палац спорту).

Так, 14 лютого в місті Попасна юнаки КДЮСШ 2 2004-2005 р.н. зустрілись с ГДЮСШ м.Лисичанськ, де довелося поборотись і поступившись на останніх хвилинах перемогою з рахунком 2:3 (голи забили: Валерій Марковський, Артем Савченко) та команда юнаків 2006-2007 р.н. зіграла з командою ДЮСШ Попасна. Гра видалась хвилюючою та напруженою, матч закінчився з нічийним рахунком 2:2 (голи забили: Євген Боярчук, Владислав Купліванчук).

Тренер-викладач з футболу Андрій Микитченко.

Цього ж дня вихованці КДЮСШ 2 в молодшій віковій групі (2010-2011р.н.) на базі КДЮСШ 3 м.Сєвєродонецьк зіграли 2 переможних матчі:

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – КДЮСШ 4 Сєвєродонецьк 18:0

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – ДЮСШ Попасна 3:1

Переможні голи забили: Ілля Сахнюк, Роман Бойко.

Тренер-викладач з футболу Всеволод Семенов.

Також відбулася зустріч юнаків 2008-2009 р.н. Гра відбулась з командою «Колос» м.Новоайдар. Перемога була за нами з рахунком 3:2.

Голи забили: Максим Лисенко, Ярослав Глєбін, Платон Шматько.

Тренер-викладач з футболу Євген Сімбірьов.

Результати матчів можливо подивитись онлайн за посиланням: ]]>http://futsal.lg.ua/?p=11341]]>.

Відділ молоді та спорту ВЦА м.Сєвєродонецьк