Спортивна мозаїка

28-12-2016

В Харькове с 18 по 20 декабря прошел Открытый Кубок г. Харькова и области по плаванию в ластах. В соревнованиях приняли участие 9 команд из 4-х областей Украины. 28 спортсменов представляли команду СДЮСТШ ВВС «Садко». 23 из них стали победителями и призерами этих состязаний.

Особо отличился КМС Владимир Сущенко, занявший четыре первых места и установивший новые рекорды Украины на всех 4-х дистанциях. МС Елизавета Зубко, КМС Татьяна Хрипунова и КМС Виктория Ковальчук установили рекорд соревнований и стали рекордсменками Харьковской области. КМС Дарья Карук, улучшив собственные результаты, проплыла все свои дистанции по нормативу мастера спорта Украины.

Всего нашей командой было завоевано 60 медалей, из них 21 золотая, 21 серебряная и 18 бронзовых. Победителями также стали Екатерина Сторчевая, Анна Анфимова, Ксения Шулика, Дмитрий Серебряков, Никита Полчанов, Данил Цыганок, Станислав Кудин и Данил Бойко.

Эти соревнования были отборочными на чемпионат Украины, который пройдет в Киеве с 21 по 24 января 2017 г.

Желаем нашим спортсменам отличной подготовки к предстоящим стартам и новых рекордов!

х х х

17-20 грудня у м. Ковшарівка проходив VIII турнір з міні-футболу серед дітей 2007 р.н. на призи клуба «Мрія». Команда юнаків КДЮСШ-2 зупинилася за крок до п’єдесталу та посіла 4 місце з 10 команд.

20-23 грудня у цих змаганнях брала участь команда юнаків 2006 р.н. Серед 10 команд своєї вікової категорії хлопці посіли 2 місце та привезли додому срібні нагороди.

Підготував команди тренер-викладач Андрій Микитченко.

х х х

23-24 грудня відбувся Відкритий чемпіонат м. Сєвєродонецька з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2003-2004, 2005-2006 р.н. У змаганнях взяли участь понад 50 спортсменів з Сєвєродонецька, Лисичанська та Кремінної. Сєвєродонецькі атлети завоювали 16 медалей різного ґатунку, серед яких 8 золотих.

Чемпіонами стали Дар’я Журба у бігу на 30 м з результатом 5,19 с; Софія Горбенко у стрибках у висоту показала результат 115 см; Ерік Демченко став кращим у бігу на 30 м (4,87) та у стрибках у довжину (4,0 м); Назарій Горобець двічі підіймався на першу сходинку п’єдесталу, він став кращим у стрибках у висоту (135 см) і стрибках у довжину (5 м 10 см); Єлизавета Ляшенко також завоювала дві найвищі нагороди – у стрибках у висоту її результат 110 см, у стрибках у довжину – 4 м 60 см.

Підготували призерів тренери-викладачі Микола Трембач, Наталія Жепка, Станіслав Кулєш.

х х х

З 23 по 24 грудня 2016 года у Сєвєродонецьку проходив відкритий турнір з боксу пам’яті МС СРСР Василя Хрисанкова. Кількість учасників – 111 спортсменів. У турнірі брали участь боксери з Лисичанська, Мілового, Кремінной, дві команди Сєвєродонецька (КДЮСШ-1 та Луганської обласної СДЮСШОР «Олімпійська надія»), 2 команди з Рубіжного («Зеніт» та ДЮСШ-1), Білозерська (Донецька обласна СДЮСШ ОР). Перші місця посіли боксери КДЮСШ-1: Кирило Колєсніков, Владислав Заворотній, Артур Тищенко, Микита Чорножуков, Владислав Буре, Микола Міщенко, Артемій Погорєлов, Роман Купін, Кирило Соловйов.

х х х

З 19 по 25 грудня 2016 року у Харкові проходив чемпіонат України з боксу серед молоді 1999-2000 р.н. пам’яті заслуженого тренера України Б.К. Андрєєва.

Від команди Луганської області брали участь 5 найсильніших боксерів. В цю команду увійшов і боксер КДЮСШ-1 Данило Стебницький. Він змагався в ваговій категорії 75 кг і посів 3 місце, цим самим підтвердивши звання КМС.

Тренер – Володимир Собакарь.

Відділ молоді та спорту міської ради