Спортивна мозаїка

24-01-2017

КДЮСШ-1

З 11 по 15 січня 2017 р. в м. Львів відбулися Всеукраїнські змагання найсильніших мінікадетів.

Кількість учасників - 75 чол.

У турнірі брали участь спортсмени з Харкова, Вознесенська, Кіровограда, Одеси, Сєвєродонецька, Херсону, Миколаєва, Дніпра, Києва, Львова, Івано-Франківська, Луцька, Чернівців, Донецька та Чернігова.

Змагання проходили тільки в особистому розряді. Луганську область представляли три юних спортсменки (2006 і 2007 року народження) з Сєвєродонецька. У перший день проходив відбір серед усіх бажаючих на потрапляння в 24. На наступний день спортсменок розбили на групи і за результатами зустрічей вони розділилися на 2 фіналу по 12 учасниць. Матюнина Вероніка пройшла в перший фінал, програвши тільки одну зустріч 2: 3 спортсменці з Дніпра. Друга наша спортсменка Шередега Софія, здобувши 2 перемоги в групі, потрапила в другій фінал і далі, вигравши ще 8 зустрічей, посіла 13 місце. Матюнина Вероніка змогла виграти у всіх суперниць, програвши першому номеру змагань Хачатуровій Анастасії з Дніпра і посіла 2 місце.

Тренер Олександр Мінін

15 січня 2017 року в м. Рубіжне відбулася відкрита першість ДЮСШ з дзюдо.

170 дзюдоїстів Луганської області вперше в цьому році розіграли комплект медалей.

Команда КДЮСШ 1 Сєвєродонецька гідно виступила на першості. Перші місця в своїх вагових категоріях посіли: Величко Максим і Щербак Ілля. Не менш успішними були і призери цих змагань. У впертій боротьбі в своїх вагових категоріях брати Буркови Матвій і Артем стали срібними призерами, а Макешін Назар, Тулінов Тимур, Кулєшов Денис, Гайдаренко Олексій, Лащініна Аліна посіли треті місця.
В цей же час на сусідньому татамі проходив чемпіонат області з дзюдо серед кадетів (до 18 років). Вихованці КДЮСШ 1 Степанов Владислав став чемпіоном у ваговій категорії до 46 кг, виконавши перший спортивний розряд, а його друзі по команді: Шевченко Аліна і Мороз Данило посіли другі місця, Жуков Олександр- 3 місце.

Тренер Олександр Тарєльник.

З 07 по 15 січня 2017 року в м. Києві відбувся всеукраїнський турнір з тенісу «Кубок Меридіану до 14 років» серед юнаків та дівчат.

В турнірі брали участь тенісисти з Києва, Трускавця, Харкова, Дніпра, Ужгорода, Чернівців, Мукачева, Нової Каховки, Севастополя, Миколаєва та Сєвєродонецька.

Турнір відбувався в одиночному на парному розрядах. КДЮСШ 1 представляли Лисих Ірина та Кременчуцький Іван. В одиночному розряді Лисих Ірина дійшла до чвертьфіналу, проте спортсменка з Києва виявилася сильнішою.

В парному розряді серед дівчат Лисих Ірина (в парі з харків’янкою Рублевською Катериною) впевнено дійшли до півфіналу . І в фіналі посіли 1 місце,обігравши пару Якубечко-Качур з рахунком 6/2 6/2

Кременчуцький Іван в парі з Соболєвим Данилом з Одеси дійшли до фіналу, посівши 2 місце, програвши парі Моссур-Бондаренко - першим сіяним тенісистам.

Тренер Максим Сєвєрченко

21 січня 2017 р. в м. Лисичанську відбувся Чемпіонат Луганської області з боротьби самбо.

Кількість учасників – понад 100 чол.

В турнірі брали участь спортсмени з міст Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного,Троїцького, Щастя, Мілового.

Чемпіонат проходив серед юніорів та юніорок, юнаків та дівчат. Самбісти КДЮСШ 1 гідно виступили на цих змаганнях .У впертій боротьбі Степанов Владислав посів 1 місце, його друзі по команді Матвієнко Герсан і Шевченко Аліна - стали другими, 3-е місце - в Олександра Жукова. За підсумками цих змагань буде формуватися збірна команда Луганської області з боротьби самбо для участі в Чемпіонаті України, який проходитиме в Одесі 02-05 лютого 2017 року.
Одночасно в Лисичанську проходив Відкритий чемпіонат міста з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2004 р.н. і молодше. 1 місце в своїх вагових категоріях посіли борьці КДЮСШ 1 - Величко Максим, Щербак Ілля, Гайдаренко Олексій.
2 місця в Тулінова Тимура, Макешина Назара, Рисухіна Богдана.