Спортивна мозаїка

15-12-2016

Гімнастика спортивна

З 08 по 10 грудня 2016р. в м.Краматорськ проходив Відкритий чемпіонат Донецької області з гімнастики спортивної. У змаганнях взяли участь спортсмени з міст Краматорськ, Слов’янськ, Київ та Сєвєродонецьк. Усі сєвєродонецькі гімнасти повернулися додому з медалями. Чемпіонами у своїх розрядах стали:

Гончарова Анастасія (І юнацький розряд), Нікітін Кирило (ІІ розряд), Чернишин Артем (І розряд).

З 05 по 08 грудня 2016р. в м.Вінниця проходили Всеукраїнські змагання серед спортсменів ДЮСШ зі стрибків на батуті (стрибкам на акробатичній доріжці). У змаганнях прийняли участь понад 100 учасників з різних областей країни, серед яких і був вихованець КДЮСШ 2 Олександр Загайнов, котрий зайняв 6 місце. Боротьба була дуже напруженою, але Олександр зміг дійти до фіналу змагань. Підготував спортсмена Геннадій Шатохін.

Важка атлетика

З 04 по 10 грудня 2016р. в г.Ейлат (Ізраїль) проходив Чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів та дорослих до 23 років. Вихованець КДЮСШ 2 Богдан Бурячек виступав у в/к 105кг та став найлегшим у своїй категорії. Він посів 7 місце з 11 учасників, показавши результат у ривку 151кг, у поштовху – 188кг (сума 339кг). Підготував спортсмена Микола Водєнніков.

12.12.2016 р. в м.Сєвєродонецьк відбувся Відкритий чемпіонат Луганської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років, 15 років, 2000р.н. та старше. У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з міст Луганської області (Сватове, Рубіжне, Біловодськ, Кремінна, Сєвєродонецьк, Петровка, Новопсков, Попасна).

Серед учасників молодшої вікової групи перші місця посіли Запорожський Данило (в/к 38кг) з результатом двоборства 75кг та Ферт Гліб (в/к 50кг) з сумою 87кг.

Серед старших учасників боротьба була дуже серйозною, але наші спортсмени зуміли вибороти бажані нагороди.

У в/к 62кг кращим став Герасименко Олександр з сумою двоборства 150кг.

У в/к 77кг чемпіоном став Жуков Максим з результатом 200кг.

Кирилов Владислав (в/к 69кг) показавши результат у двоборстві 230кг, виконав норматив КМС.

Спортсменів підготували тренери-викладачі Андрій Григорович Кравець та Микола Дмитрович Водєнніков.

Футбол

09.12.2016р. в м.Сєвєродонецьк пройшов Зимовий кубок з футболу. У змаганнях взяли участь команди міст Сєвєродонецьк, Попасна, Лисичанськ та аматорська команда «Прорив» (м.Сєвєродонецьк). Команди юнаків КДЮСШ 2   2006-2007, 2008-2009р.н. обидві посіли перші місця.

Підготував команди тренер-викладач Андрій Сергійович Микитченко.

Боротьба самбо

10.12.2016 року в м.Лисичанськ проходив Чемпіонат Луганської області з боротьби самбо серед усіх вікових категорій

Кількість  учасників - 80 чол з міст Луганської області (Сєвєродонецьк, Лисичанськ,Троіцьк, Рубіжне, Мілове)

Борці КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецька показали хороший результат.

Серед юніорів в Луганській області в  ваговій категорії ,74 кг, кращим був Попов Дмитро -1 місце.

Серед юнаків середнього віку  1 місце посіли в своїх вагових категоріях Бурков Артем, Величко Максим. Також перші місця посіли і молодші  борці- Самарський Михайло ,Макешин Назар,Кисильов Олег,Галенко Матвій та Рисухін Богдан.

Бондарев Виталій  і Величко Матвій посіли в своїх вікових категоріях 2 місця.;

бронзовими призерами стали 7 борців КДЮСШ 1

Тренер Олександр Тарельник

Теніс

З 05 по 09.12.2016 года в м.Сєвєродонецьк проходив Чемпіонат Луганської області з тенісу серед дівчат та юнаків  до 10,12 и 16 років

Кількість учасників  - 64 чол

Юнаки до 16 років

3 місце - ДОРОШЕНКО ДМИТРО

Бокс

10.12.2016 года в м.Сєвєродонецьк  проходив відкритий турнір з боксу «Олімпійська надія»

Кількість  учасників – 60 чол

В турнірі приймали участь 2 команды Сєвєродонецька (КДЮСШ 1 и ЛО СДЮСШОР «Олімпійська надія»), 2 команди з Кремінної, 2 команди з Рубіжного, а також команди з Лисичанська, Щастя і Мелового

В цьому турнірі з вихованців КДЮСШ № 1 прийняли участь 17 спортсменів. з них 7 перших місць і 2 других.

1 місця - ЧИЧУЛІН ДАНИЛО, КОЛЕСНІКОВ  КИРИЛО, ДОРОФЄЄВ ДАНИЛО, РАБОЧИЙ ДАНИЛО, КУПІН ДАНИЛО, ПОГОРЕЛОВ АРТЕМ, ПРИГОДА АРТЕМ

2 місця - ШИРЯЄВ ДЕНИС, СОЛОВЬЙОВ КИРИЛО

Тренер : Володимир Собакарь та Вадим Слепньов

Відділ молоді та спорту міськради