Співробітництво між Сєвєродонецькою міською радою та Асоціацією "Енергоефективні міста України"

09-12-2019

З 2013 року місто Сєвєродонецьк співпрацює з Проектом "Енергоефективність у громадах", який реалізується в Україні компанією "Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH" за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). Завдяки роботі у Проекті місто взяло участь у конкурсі заявок на співфінансування енергоефективних заходів у муніципалітетах в рамках Механізму Підтримки послуг з енергоефективності для громадських будівель.

Департаментом економічного розвитку міської ради поданий Проект "Розробка проектно-кошторисної документації для проведення капітального ремонту (термомодернізації) будівлі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 міста Сєвєродонецька Луганської області" на підставі звіту з енергоаудиту, який  було відібрано для реалізації. Сума проекту 190 тис.грн., з яких очікуваний внесок Механізму Підтримки 70% або 133 тис.грн., який буде сплачений Асоціацією"Енергоефективні міста України", власний внесок міста 30% або 57 тис.грн.

Наразі підписаний Меморандум про співробітництво між Асоціацією "Енергоефективні міста України" та Сєвєродонецькою міською радою щодо реалізації Проекту. У грудні 2019 року  планується проведення конкурсного відбору виконавця проекту з розробки проектно-кошторисної документації для проведення капітального ремонту (термомодернізації) будівлі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 міста Сєвєродонецька, підписання тристоронньої угоди між Асоціацією "Енергоефективні міста України", відділом освіти міської ради та виконавцем робіт та початок виконання робіт. Термін реалізації проекту лютий 2020 року."

Депаратмент економічного розвитку міської ради

Средняя: 5 (2 оценок)