Ви тут:

Сонячні барви дитячої творчості

25-05-2018
Категорія: 

17 травня, до Дня вишиванки, у міському Палаці культури відбувся фестиваль гуртків, клубів та творчих об’єднань Сєвєродонецького міського центру дитячої та юнацької творчості «Сонячні барви». 
Як майстрині голочкою «вишивають долечку», так юні таланти кожним своїм виступом і кожною роботою, виставленою до того на огляд у фойє, змережували добрий настрій глядачів. А найвдячнішими з них були батьки вихованців численних художніх колективів центру.
Чарівними мелодіями, знайомими з дитинства, торкався душі кожного зразковий оркестр народних інструментів. Під енергійні танці хореографічних колективів «Діамант» та «Гран-прі» і глядачі тихенько відбивали закаблуки, а гучно – долоні. 
На сцені доволі було всього: зворушливих віршів і дотепних байок від театрального гуртка «Тандем», приємних гітарних акордів від ансамблю «Твінк», найрізноманітнішої класичної і сучасної хореографії і життєстверджуючих пісень. У променях яскравого світла то мерехтіли легкі і яскраві метелики й розквітав лотос, то вередували маленькі принцеси. Старша група і випускники зразкового дитячо-юнацького вокального ансамблю «Усмішка» представили навіть фрагмент індійського весілля. А ще тут було багато думок – невідступних, несподіваних, приголомшливих і радісних; частина з них навіть «спустилася» до зали і повела за собою ланцюжком глядачів, то вихованці театрального гуртка «Тандем» проклали ще одну ниточку в мережці свята. 

Втім, і глядачі раз по разі виходили на сцену. Тут вручали грамоти відділу освіти переможцям і призерам ІV міського чемпіонату «Юні шахові королі» у командному заліку та особистій першості – командам ССШ №17, колегіуму та СЗШ №4 і Марії Коломієць, Микиті Луньову, Лейлі Джафаровій, Данилу Коваленку, Єлизаветі Свергуновій, Каріму Савельєву. Подяками за активну участь у діяльності гуртків і колективів відзначені батьки вихованців СМ ЦДЮТ, а ще його постійні помічники Ю.В. Бабенко, А.О. Тимощенко, Т.П. Рибакова та випускники минулих років, які продовжили співпрацю з центром: Анастасія Панаріна, Роман Черних, Катерина Шалабонкіна, Марек Зуган, Анастасія Гаввіна. Щирі слова пролунали і на адресу друзів: благодійних фондів, громадських організацій, відділу культури міськради, міського Палацу культури, міської організації Товариства Червоного Хреста, окремих депутатів та керівників підприємств. 
Кульмінацією свята стало вшанування творчих колективів, педагогів та випускників 2018 року. Головний спеціаліст відділу освіти Н.В. Гаввіна вручила грамоти відділу освіти Сєвєродонецької міської ради за сприяння популяризації та розвитку мистецтва, сумлінне ставлення до творчих завдань при підготовці й участі у заходах, конкурсах і фестивалях випускникам: Анні Жуваці, Софії Рогоцькій, Олександрі Барановій, Ігору Попкову, Данилу Несмашному, Никиті Цокану (з ДЮВА «Усмішка»); Маргариті Гаєвській, Катерині Синящек, Анастасії Слєпцовій, Валерії Шандрі, Альоні Шевченко («Гран-прі»); Ярославу Семьонову («Тандем»); Анастасії Кисельовій та Владиславу Байдіну («Твінк») та двом Катеринам – Солодкій і Бублій з молодіжного клубу «Діалог».
Ось так, затишно і по-сімейному, СМ ЦДЮТ звітував перед містом про роботу за рік. І навіть природа того дня була у доброму гуморі – вимила теплим дощем проспекти і вулиці Сєвєродонецька, щоб і на них яскраво засяяли сонячні барви. 

За інформацією газети "Сєвєродонецькі вісті" 

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 оценка)