Ви тут:

Сьогодні своє 35-ти річчя відзначає Сєвєродонецький міський Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді

27-09-2023
Категорія: 

Сьогодні, 27 вересня, світ відзначає Міжнародний день туризму. В цей день св'яткує і своє 35-ти річчя Сєвєродонецький міський Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді.

Вітаємо колектив та вихованців Сєвєродонецького міського Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді з професійним святом та 35-річчям!

Бажаємо завжди залишатися позитивно налаштованими, а подолання труднощів використовувати лише для подальшого зростання та досягнення високих результатів. 

Хай наша Перемога наповнить життя різноемоційними враженнями і спогадами від омріяних мандрівок Сєвєродонецькою міською територіальною громадою, Луганщиною, Україною та Світом, відкриваються нові горизонти і можливості. 

Зичимо якомога швидше відчути повноцінний смак подорожей під вільними й мирними небесами України, щоб усі ваші плани та задуми успішно реалізувалися, а життя було сповнене цікавими зустрічами, відкриттями та позитивними емоціями! 

 

Історія, діяльність і досягнення Сєвєродонецького міського Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді, а також більше світлин за посиланнями: https://sed-rada.gov.ua/zakladi-pozashkilnoyi-osviti/sievierodoneckiy-mi... та ]]>https://www.facebook.com/centrturizmu/posts/pfbid08BD4hgBHP3jmQ1dBFiKqjo...]]>

 

 

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)