Сьогодні День пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи
37 років минуло з того дня, як у наше життя увірвалося слово великої і нечуваної біди - «Чорнобиль» - 26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції відбулася наймасштабніша з техногенних катастроф людства.
Мільйони людей, що постраждали від катастрофи та її наслідків та тисячі квадратних кілометрів території, що зазнала радіаційного ураження...
Але Чорнобиль – не тільки жахлива трагедія, а й символ безмежної мужності її ліквідаторів.
Військовослужбовці, працівники підприємств і організацій, медичних працівників стали безпосередніми учасниками ліквідації, несли службу в зоні відчуження. Багато з тих, хто прийняв на себе удар Чорнобиля, на жаль, не дожили до сьогоднішнього дня. Перед їх світлою пам’яттю ми в глибокій повазі схиляємо голови...
Герої-ліквідатори, які пройшли через атомне пекло, є для нас прикладом справжнього патріотизму, громадянської мужності і відваги. Ми пишаємося та висловлюємо сердечну подяку учасникам ліквідації наслідків аварії. Ризикуючи життям і здоров’ям, ви врятували життя майбутніх поколінь від атомного знищення.
З початку повномасштабної загарбницької війни росії проти нашої держави учасники ліквідації аварії на ЧАЕС активно приєдналися до волонтерського руху та допомагають нашим захисникам і захисницям та вірять у нашу Перемогу. І як тоді за їхніми спинами знаходилися рідні домівки, так і зараз українські сини та дочки знищують російських загарбників, розуміючи, що за їх спинами сім’ї, діти, Україна.
Шановні ліквідатори Чорнобильської катастрофи щиро бажаю Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, добра й злагоди та нашої Перемоги над загарбником!
Начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації
Олександр Стрюк