Сєвєродонецьку громаду запрошено до Посольства Чехії у Варшаві

14-11-2023

13 листопада у рамках міжнародної виставки-конференції ReBuild Ukraine ІІ, що стартує сьогодні у Варшаві, Сєвєродонецьку громаду запрошено до Посольства Чехії у Варшаві.

Там представники громади України, у тому числі Луганщини, зустрілись з Надзвичайним і Повноважним Послом Чеської Республіки у Польщі Бржетиславом Данчаком.

Також у заході узяв участь Мартін Поспісіл, представник Міністерства промисловості та торгівлі Чеської Республіки.

У зустрічі взяли участь не лише всі чеські експоненти, а й представники чеських компаній.

«Розуміючи, що Луганщина потребуватиме тотальної відбудови, ми вже сьогодні розробили план дій, спрямованих на відновлення регіону», - повідомив перший заступник голови Луганської облдержадміністрації Олексій Смирнов, який очолює офіційну делегацію від Луганщини.

Начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олександр Стрюк представив проєкти відбудови громади у менш формальному середовищі.