«СЄВЄРОДОНЕЦЬКИЙ СКЛОПЛАСТИК» дарує місту сучасну зупинку

17-09-2021

Керівництво ТОВ «НВО «СЄВЄРОДОНЕЦЬКИЙ СКЛОПЛАСТИК»» з метою покращення естетичного вигляду Сєвєродонецька дарує місту сучасний комфортний павільйон зупинки громадського транспорту, який виготовлено за рахунок та силами підприємства.

Встановлено зупиночний павільйон буде в районі Сєвєродонецького міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки по вул. Богдана Ліщини, 4 (колишній військомат).

Всі витрати по монтажу павільйону зупинки громадського транспорту ТОВ «НВО «СЄВЄРОДОНЕЦЬКИЙ СКЛОПЛАСТИК»» також покладає на себе.

Відповідно до чинного законодавства України, з метою забезпечення належного технічного стану, обліку та ефективного використання, подарований павільйон заплановано передати на баланс одного з міських комунальних підприємств.

Средняя: 5 (2 оценок)