Сєвєродонецький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги повідомляє

02-02-2017

Законом України «Про безоплатну правову допомогу», а саме статтею 14 визначено перелік суб'єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу.

Починаючи з 05 січня 2017 року діє нова редакція  статті 14, яку доповнено новими пунктами згідно із Законом України від 21.12.2016 р.  N 1798 VIII.

Нові категорії :

• особи, які перебувають під юрисдикцією України, якщо їхній середньомісячний дохід не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму, розрахованого та затвердженого відповідно до закону для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп населення (малозабезпечені).
  • інваліди, які отримують пенсію або допомогу, що призначається замість пенсії, у розмірі, що не перевищує двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб.
  • внутрішньо переміщені особи (ВПО), громадяни України, які звернулися із заявою про взяття їх на облік як внутрішньо переміщених осіб.
  • діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
  • особи, на яких поширюється дія Закону України "Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту".
  • ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", особи, які перебувають під юрисдикцією України і звернулися для отримання статусу особи, на яку поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".
  • особи, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, особи, які належать до числа жертв нацистських переслідувань.
  • особи, щодо яких суд розглядає справу про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи, визнання фізичної особи недієздатною та поновлення цивільної дієздатності фізичної особи, особи, щодо яких суд розглядає справу про надання психіатричної допомоги в примусовому порядку.
  • особи, реабілітовані відповідно до законодавства України.

Звертаємо увагу про те, що спрощено процедуру оформлення пільгової категорії  громадян для отримання безоплатної вторинної правової допомоги!

Контактні телефони: (06452) 4-25-43; +38(099) 526-48-54.

Адреса місцезнаходження: м. Сєвєродонецьк, вул. Гоголя, 24.