Ви тут:

Сєвєродонецький "Консультативно - діагностичний центр" у Дніпрі: Якісна медична допомога від кваліфікованих спеціалістів на сучасному обладнанні

30-11-2023
Категорія: 

]]>КНП "Консультативно - діагностичний центр" Сєвєродонецької міської ради]]>, який наразі знаходиться у місті Дніпро (вул. Бригадна, 11), має висококваліфікований медичний персонал, а заклад оснащено сучасними медичними апаратами. Крім того, цього року медичний центр уклав договір з Національною службою здоровʼя України та відповідно до Програми медичних гарантій надає пацієнтам безоплатно (за електронним направленням) пакет медичних послуг.  

Про діяльність закладу нещодавно опубліковано матеріал "Сєвєродонецьке КНП "Консультативно - діагностичний центр": Кожен українець має право на безкоштовну медичну допомогу завдяки державній програмі медичних гарантій".

Разом з тим, на ]]>сторінці "]]>]]>КНП "Консультативно - діагностичний центр" Сєвєродонецької міської ради]]>" постійно з'являється нова інформація про діяльність, якою ми і хочемо поділитися:

]]>Що таке колоноскопія та коли її потрібно робити?]]>

Колоноскопія – це методика обстеження товстої кишки, що дозволяє лікареві оцінити стан слизової оболонки товстої і прямої кишки, виявити на ній зміни або будь-які аномалії. Проводиться за допомогою спеціального оптичного приладу – колоноскопа. Процедура дозволяє не тільки зовні оцінити слизову, а й при необхідності зробити біопсію тканини з підозрілої ділянки для подальшого її дослідження. Процедура проводиться комфортно під час медикаментозного сну.

Показання для колоноскопії:

 • наявність патологічних домішок у калових масах – крові, слизу, гною.
 • хронічний запор або діарея
 • болі у животі в області проєкції товстої кишки
 • підвищена температура тіла протягом тривалого періоду без видимої причини
 • анемія в аналізі крові нез’ясованого походження
 • відчуття стороннього тіла у товстому кишківнику
 • оцінка ефективності деяких видів лікування.
 • випадки злоякісних пухлин товстої кишки у близьких родичів.
 • вік більше 40 років в рамках онкологічного скринінгу.

Методика активно використовується для проведення скринінгу на рак товстої кишки – одного з найпоширеніших злоякісних новоутворень серед всіх онкологічних хвороб.

Колоноскопія – це високоефективна діагностична процедура, яка дає можливість виявити злоякісні новоутворення на ранньому етапі, що значно покращує прогноз на одужання

Підготовка до колоноскопії.

Щоб процедура пройшла максимально комфортно та ефективно до неї потрібно правильно підготуватися. Для цього потрібні:

 • Дієта – з раціону виключаються продукти з високим вмістом клітковини (овочі, фрукти, цілозернові хлібобулочні вироби) та продукти, що підвищують газоутворення у кишківнику (бобові, капуста і т. п.). Дотримуватися дієти потрібно приблизно за 4-5 днів до процедури.
 • Прийом спеціального препарату для очищення товстої кишки напередодні – рекомендовані препарати можна уточнити на консультації у лікаря. Також лікар детально розповість вам про схему прийому ліків, або ж ви можете вивчити її в інструкції до засобу.
 • Якщо дослідження буде проводитися під наркозом, у день дослідження забороняється їсти і пити будь-яку рідину.

Для попереднього запису звертайтеся за телефоном: 066 249 5669 та за адресою: м.Дніпро, вул. Бригадна, 11.

]]>Навіщо потрібно робити флюорографію раз на рік?]]>

Навіть якщо ви не належите до групи ризику, лікарі рекомендують проходити флюорографію раз на рік.

Робити це потрібно передовсім з методою діагностування на ранніх стадіях злоякісних пухлин легенів, туберкульозу та інших небезпечних захворювань. Як відомо, лікувати хворобу на ранніх етапах завжди легше. Крім того, за допомогою цього методу можна визначити зміни в легеневих тканинах, наявність спайок і фіброзів.

Підготовка і проведення флюорографії:

Як було зазначено вище, процедура є високоінформативною, і має ряд переваг, серед яких варто згадати безболісність, неінвазивність та доступну ціну.

Це дослідження не вимагає спеціальної підготовки. Єдиною рекомендацією буде утримання від куріння протягом декількох годин перед флюорографією та легкий сніданок.

Максимальний час обстеження – 5 хвилин.

Етапи проведення обстеження:

 • пацієнт заходить до спеціальної кімнати і роздягається;
 • потім він підходить до апарату і стає на приступець, підборіддя при цьому розташовується в спеціальному заглибленні;
 • пацієнта просять затримати дихання (знімок робиться за наявності в легенях максимальної кількості повітря);
 • медсестра вмикає апарат;
 • процедуруа завершено.

У деяких випадках під час дослідження використовується захисний фартух.

Розшифровка результатів флюорографії зазвичай готова наступного дня.

Показання та протипоказання до проведення дослідження:

Абсолютними протипоказаннями до флюорографії є дитячий вік (до 15 років), тяжка форма дихальної недостатності і неможливість перебування у вертикальному положенні (лежачі хворі). Заборонена флюорографія при годуванні грудьми. В цій ситуації доцільно використовувати рентгенографію, яка має нижче променеве навантаження та є більш інформативною, ніж флюорографія. Показання для проходження рентгенографії вагітним визначає лише лікар.У виняткових випадках цей метод може бути призначено лише після 25 тижнів, коли основні системи плоду вже закладені.

Показаннями до проведення обстеження є: профілактичний огляд раз на рік, призов до армії, підозра на запальний процес в легенях (необхідність проведення флюорографії терміново), контакт з туберкульозним хворим, підозра на ВІЛ-інфекцію, а також спільне проживання з вагітною жінкою або новонародженим.

Для проходження флюорографії чекаємо вас з електронним направленням за адресою: м.Дніпро, вул. Писаржевського, 12.

За додатковою інформацією можно звернутися за телефоном: 066 249 5669.

]]>Що таке гістероскопія та для чого?]]>

Гістероскопія - це сучасний безболісний метод діагностики, що дозволяє лікарю безпосередньо за допомогою тоненького оптичного пристрою, саме гістероскопа, оглянути цервікальний канал шийки матки, та стінки порожнини матки, тобто огляд зсередини.

Процедура дозволяє підтвердити, або спростувати знахідки УЗ дослідження. При виконанні процедури під наркозом одразу можна виконати лікування деяких маткових патологій при зоровому контролі.

Показання:

 • доброякісні утворення в матці ( поліпи, міоми)
 • гіперплазія ендометрію ( розростання тканини, що вистилає порожнину матки)
 • порушення менструального циклу ( надмірні/мізерні менструації, міжменстрцальні кровотечі, кровотечі та кров'янисті виділення в період менопаузи)
 • підозра на безпліддя через патології шийки матки, матки, невиношування вагітності
 • вроджені аномалії та вади розвитку матки
 • залишки внутрішньоматкових контрацептивів
 • наслідки неповних абортів ( залишки плідного яйця)

Щоб правильно підготуватись до процедури, та визначитися з потребою в наркозі, необхідно звернутися на прийом до лікаря та пройти деякі дообстеження ( ЕКГ, аналізи крові та інше за показаннями)

Команда наших фахівців зробить для вас процедуру максимально комфортною, інформативною та якісною для вашого здоров'я.⠀

Для попереднього запису звертайтеся за телефоном: 066 249 5669 та за адресою: м.Дніпро, вул. Бригадна, 11.

]]>Ковід-19, також відомий як коронавірусна хвороба, є світовою пандемією, що була започаткована коронавірусом SARS-CoV-2]]>

Основні симптоми ковіду-19 включають високу температуру, кашель, відсутність запаху або смаку, втому та утруднення дихання. У деяких випадках, можуть розвиватись тяжкі ускладнення серцево-судинної системи або ж пневмонія. Для попередження поширення коронавірусу, рекомендується дотримуватися заходів безпеки, таких як носіння масок, регулярне миття рук, дотримання соціальної дистанції та уникання великих зборів людей. Вакцинація також є важливим кроком у боротьбі з пандемією.

Грип є розповсюдженою респіраторною інфекцією, спричиненою вірусом грипу. Це захворювання передається повітряно-крапельним шляхом. Отже, важливо дотримуватись базових правил гігієни, які включають часте миття рук, використання одноразових носових серветок для кашлю та чхання, а також уникаючи контакту з хворими людьми.

Симптоми грипу включають:

 • Високу температуру тіла (понад 38 градусів Цельсія);
 • Загальну слабкість та втомленість;
 • Біль у м'язах та суглобах;
 • Кашель, нежить у горлі;
 • Нежить та потерпання в носовій порожнині.

У випадку симптомів грипу рекомендується:

 • Відводити собі час для відпочинку та оздоровлення;
 • Пити достатню кількість рідини, щоб запобігти дегідратації;
 • Приймати ліки, що полегшують симптоми (за консультацією лікаря);
 • Уникати контакту з іншими людьми, щоб запобігти поширенню інфекції.

Однак, якщо ваші симптоми погіршуються або тривають довше звичайного, рекомендується звернутися до медичного фахівця для оцінки та лікування.

Наша адреса: м.Дніпро, вул. Бригадна, 11.

Телефон: 066 249 5669.

]]>Небезпеки, що ховаються за надмірною працездатністю]]>

Дослідження медиків виявили, що трудоголіки мають вищий ризик підпадати під вплив серйозних захворювань через постійне напружене навантаження.

Великі навантаження та безперервні думки про роботу можуть спричинити спричинити проблеми з тиском, а звідси серцеві проблеми, включаючи аритмію, інфаркти, інсульт. Проблеми із зайвою вагою тіла та другий тип цукрового діабету можуть також бути наслідком переважно сидячої роботи, нездорового харчування та постійних стресів. МРТ досрідження показали поступове зменшення активності мозку у трудоголіків. Через це помітно знижується працездатність, швидкість та якість мислення, що недобре позначається на самій роботі.

Найпростіший спосіб уникнути перевантаження - розумне чередування роботи та відпочинку - як впродовж робочого дня, так і в протягом тижня.

На друге місце, а можливо й на перше, можна поставити раціональне, тобто, спокійне, виважене та конструктивне ставлення до проблем, які неодмінно виникають в роботі та в житті. Філософи стверджують, що ніякі події цього світу не мають самі по собі ніякого емоційного значення. Люди самі надають їм емоційний заряд, від якого потім і страждають.

Забезпечення балансу між роботою та відпочинком — це ключ до збереження здоров'я. Пам'ятайте про важливість відпочинку та критичну важливість дотримання здорового стилю життя.

Вся мудрість зводиться до простого рецепту - в роботі скоріше варто бути марафонцем, аніж спринтером. Треба вміти обирати такий темп, щоб вашого особистого ресурсу вистачило на всю дистанцію. А якщо трапляються стреси, то належний після них відпочинок це найкраще рішення.

Але якщо ви вже маєте якісь проблеми зі здоровʼям, то чекаємо вас для обстеження та подальшого лікування в нашому медичному центрі за адресою: м. Бригадна, вул. Бригадна, 11.

Телефон для попереднього запису: 066 249 5669.

]]>Мамографія - один з найбільш простих, ефективних та інформативних методів ранньої діагностики раку молочної залози]]>

Мамографія проводиться за допомогою спеціального рентген-апарату, який дозволяє виявити найменші зміни в структурі молочної залози, які можуть стати сигналом необхідності проведення уточнюючої діагностики або початку лікування.

Запрошуємо вас пройти безкоштовно мамографію на сучасному обладнані. При собі треба мати електронне направлення, яке ви можете отримати у спеціалістів нашого центру за адресою: м. Дніпро, вул. Бригадна, 11

При наявності у вас електронного направлення звертатися для обстеження за адресою: м. Дніпро, вул. Писаржевського, 12.

Якщо маєте уточнюючі запитання, ви можете зателефонувати за наступним номером: 066 249 5669.

 

За інформацією: ]]>КНП "Консультативно - діагностичний центр" Сєвєродонецької міської ради]]>

 

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)