Ви тут:

Сєвєродонецький гуманітарний хаб за липень надав допомогу 3983 переселенцям

30-07-2022
Категорія: 

Координатори Гуманітарного хабу  при Сєвєродонецькій міській військово-цивільній адміністрації, що знаходиться у Дніпрі по вул. Петра Калнишевського, 27-К, протягом тижня надали 710 комплектів гуманітарної допомоги, а загалом за липень - 3983.

Розпочалась відправка пакунків поштою нашим землякам по різним куточкам України. Завдяки партнерській угоді Сєвєродонецької міської ВЦА та АТ «Укрпошта» відправлено вже 500 гуманітарних комплектів.

Наразі співробітниками штабу опрацьовуються заявки, які надійшли від мешканців територіальної громади у липні.

Мешканці Сєвєродонецької міської територіальної громади, які евакуювалися на підконтрольну українській владі територію, мають змогу подати заявку на отримання гуманітарної допомоги через Гугл-форму.

Офіційна форма для отримання гуманітарної допомоги жителів Сєвєродонецької громади доступна за наступним посиланням: 

]]>https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc1QPBtK2kwXWpJRDVqvOVpmZZtdaP0qJXc2xM9n-krUgmVNg/viewform?fbclid=IwAR0lJ-0NlpoGfdJEXKL_9kqI9XevXH4ODHkK6YmYqzYa1rV47ys7lBXgpog]]>

Зазначимо, що для мешканців Луганщини, які евакуювалися на підконтрольну владі територію створено гуманітарні хаби в шести населених пунктах України та розглядається питання створення нових.

В хабах переселенці з Луганської області можуть отримати гуманітарну допомогу та проконсультуватися з нагальних питань.

Більш докладно про посилання на Гугл-форми, адреси гуманітарних хабів Луганщини, їх телефони та електоронні пошти за посиланням: 

https://sed-rada.gov.ua/novini-mista/do-uvagi-pereselenciv-z-luganshchini-onovleno-27072022_26-07-2022

 

Рейтинг: 
Средняя: 5 (2 оценок)