Сєвєродонецькі пластуни передали в міськраду Віфлеємський вогонь миру

23-12-2016

23 грудня представники Сєверодонецького осередку Національної скаутської організації України «Пласт» прийшли до Сєвєродонецької міської ради з Віфлеємським вогнем – символом миру, радості та братерства.

Ця акція започаткована у 1988 році Австрійською телерадіокомпанією як благодійне дійство донести світло до людей з символічного місця народження Ісуса Христа – Віфлеєму. Як вважається,  цей вогонь -спомин про прихід на землю Ісуса Христа, котрий є символом любові та миру, очищенням від гріхів. Він визволяє людей з розпачу і дає силу, сподівання та надію. До різних куточків світу вогонь передається з рук у руки. В Україні за надходження вогню до максимально можливої кількості людей піклується Національна скаутська організація «Пласт».

До Сєвєродонецька вогник прибув вранці 23 грудня. З Австрії його привезла представниця скаутської організації. Вогонь було вирішено одразу ж понести до головної установи міста – Сєвєродонецької міської ради. З нагоди цієї події в малій залі закладу зібралося керівництво та працівники органів місцевого самоврядування, представники громадських організацій та громади міста.

«Сьогодні ви маєте змогу бачити той вогонь з Віфлеєму, який надійшов до Сєвєродонецька. Я радий вітати всіх людей, які можуть прийняти цей вогонь миру саме у цій будівлі, де вирішується доля нашого міста і громади, - звернувся до присутніх представник Сєверодонецьких пластунів Владислав Уколов. – Коли ми розпалюємо вогонь цей благодатний вогонь, нас об’єднує спільна мрія про краще майбутнє Української держави».

За традицією. Пластуни заспівали колядку, під час якої усі бажаючі мали змогу запалити свічки та лампадки від вогню.

«Вогонь любові, вогонь добра,

Неси у світлі ліхтаря.

Хай знає кожен Божий дім –

Ми понесем вогонь,

Даруючи любов усім», - гласив приспів пісні.

Заступник міського голови Сергій Зарецький подякував скаутам за візит, привітав їх з прийдешніми новорічними святами та вручив  солодкі подарунки.

«Я пишаюся тим, що у нашому місті є осередок такої поважної організації, та вважаю за честь приймати Віфлеємський вогонь. Вірю, що він стане символом миру, добробуту, злагоди в нашому суспільстві. Бажаю вам у Новому році щастя, здоров’я, миру на нашій благословенній землі. Нехай вам щастить», - сказав Сергій Зарецький.

Найближчим часом пластуни проведуть подібну акцію передачу вогню в храмовому комплексі Лісова Дача, а потім віддадуть лампадку в капличку, розташовану на території міської багатопрофільної лікарні.

"СВ"