Сєвєродонецькі медичні заклади, які евакуювались у Дніпро, набирають обертів в обслуговуванні ВПО Сєвєродонецької громади та мешканців Луганщини

09-06-2023

Понад 2000 осіб, з них 1672 дорослих та 385 дітей, звернулись за тиждень до КНП «Сєвєродонецький центр медико-санітарної допомоги» у місті Дніпро. Там же оформлено за тиждень 111 декларацій. І така кількість звернень щотижня.

КНП Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня за тиждень надає близько 1000 консультацій, здійснює кілька десятків рентгенологічних досліджень, близько пів тисячі лабораторних досліджень, ультразвукові та ендоскопічні обстеження. До СМБЛ можна звернутись за адресою: м. Дніпро, пр. Олександра Поля, 22.

Щотижня виїжджає мобільна медична бригада КНП «Консультативно-діагностичний центр» до населених пунктів Дніпропетровщини. За час прийому лікарі оглядають близько 50 пацієнтів. До Консультативно-діагностичний центру можна звернутись за адресою: м. Дніпро, вул. Бригадна, 11.

Щоденно медична сестра знаходиться у гуманітарному хабі Сєвєродонецької МВА у м. Дніпро, пр. П.Калнишевського, 27К, де здійснює видачу лікарських засобів, отриманих в якості гуманітарної допомоги, вимірює тиск та у разі необхідності надає долікарську медичну допомогу.

За словами начальника Сєвєродонецької міської ВА Олександра Стрюка, сєвєродонецькі медичні заклади, які евакуювались у місто Дніпро, набирають обертів в обслуговуванні ВПО Сєвєродонецької громади та мешканців Луганщини. Медицина Сєвєродонецька за час евакуації не лише відновила роботу, а й намагається розширяти надання послуг, щоб наші мешканці змогли отримувати належну медичну допомогу.