Сєвєродонецькі бібліотекарі влаштували у Дніпрі чергову зустріч з переселенцями із Луганщини

10-08-2023

9 жовтня в затишному сквері біля Гуманітарного хабу Сєвєродонецької міської військової адміністрації в місті Дніпро працівники ]]>Сєвєродонецької міської публічної бібліотеки]]> та ]]>Сєвєродонецької бібліотеки для юнацтва]]> влаштували чергову традиційну зустріч з переселенцями із Луганщини.

Співробітники закладів культури розповідали присутнім про послуги, які можна отримати при гумхабі, про роботу бібліотечного куточка та що можна почитати у спекотний день на лавочці біля закладу, поки очікуєш чи просто проводиш час у компанії земляків.

"Якщо немає бажання починати нову книгу, але хочеться щось почитати, у нагоді стануть журнали. Тут є статті на будь який смак: загадки історії, новинки культури чи корисні поради на будь які випадки життя. А для маленьких сєвєродончан є чудові дитячі пізнавальні та розважальні журнали", - зазначають організатори заходу.