Ви тут:

Сєвєродонецьке вище професійне училище на 100% виконало план реґіонального замовлення з підготовки робітничих кадрів і фахових молодших бакалаврів

23-09-2023
Категорія: 

Сєвєродонецьке вище професійне училище ]]>повідомляє]]>: "Перша перемога в 2023-2024 навчальному році Державного навчального закладу «Сєвєродонецьке вище професійне училище» - 100% виконання плану реґіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів і фахових молодших бакалаврів!

Саме ці майбутні фахівці будуть відбудовувати Луганську область!

У новий навчальний рік колектив училища ввійшов з непохитною вірою в повернення на рідну Луганщину! Але до цієї перемоги ми крокували не одні - керівництво Луганської обласної державної адміністрації, а також керівництво Департаменту освіти і науки та керівництво Департаменту фінансів Луганської обласної державної адміністрації підтримало пропозицію нашого колективу та план реґіонального замовлення було затверджено.

Онлайн формат в профорієнтації - новий напрям, тому «гаряча» робота колективу училища тривала все літо: наради, консультації…Потужна, плідна інформаційна робота дала свої плоди-набір виконано якісно та своєчасно! Педагоги задоволені таким результатом: вступники, серед яких є і випускники шкіл, й доросле населення, з ентузіазмом розпочали навчання!

Вітаємо колектив з першою перемогою в цьому навчальному році, але точно не останньою!

Працюємо тут і зараз, за будь - яких умов, з вірою у святу Перемогу й нашу Україну!"

 

 





Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)