Сєвєродонецьке підприємство з реалізації нафтопродуктів стартує у Вінниці

31-07-2022

Вінницька громада прихистила вже 105 переселених суб’єктів господарської діяльності. Останнє підприємство, яке переїхало до Вінниці – з Сєвєродонецька, воно займається нафтопродуктами. Вже з серпня в компанії планують запуститися в роботу на новому місці.

Підприємство має вісім автомобілів рухомого складу - 30 кубові цистерни. На жаль, не весь транспорт вдалося забрати з тимчасово окупованої території - мости зруйновані, немає переходів для вантажівок.

На підприємстві працювали близько 30 людей, частина з них переїхала у Вінницю. Вже з серпня вони мають запуститися в роботу - закупка, доставка та реалізація нафтопродуктів. Основний акцент буде на забезпеченні пальнима місцевих граріїв.

Вінницька міська рада зацікавлена у прозорості ведення бізнесу та обіцяє допомогти налагодити контакти з місцевими сільськогосподарськими підприємствами.

Релоковані підприємці зізнаються, що спершу Вінницю обирали з точки зору логістики, втім зараз вбачають й інші переваги для життя та ведення бізнесу у  громаді. Вони та їхні працівники активно збирають дітей до початку навчального року та думають про придбання житла у місті.

За матеріалом: ]]>https://vezha.ua/vzhe-105-relokovanyh-pidpryyemstv-do-vinnytsi-pereyihal...]]>