Сєвєродонецьке КНП "Консультативно - діагностичний центр" пропонує безкоштовне (за електронним направленням) УЗД обстеження

01-11-2023

Сєвєродонецьке КНП "Консультативно - діагностичний центр" запрошує пройти безкоштовне (за електронним направленням) УЗД обстеження в медичному центрі за адресою: м.Дніпро, вул. Бригадна, 11.

УЗД - це один з найбільш безпечних і доступних діагностичних методів. На сьогоднішній день ультразвукова діагностика є одним з основних інструментів сучасної медицини, а висновки лікарів ультразвукової діагностики допомагають лікарям багатьох спеціальностей в постановці правильного діагнозу. Область застосування ультразвукового дослідження в медицині безмежна, і з кожним роком відкриваються нові можливості цього методу.

Телефон для консультацій та запису: +38 (066) 249 56 69.

]]>КНП "Консультативно - діагностичний центр" Сєвєродонецької міської ради]]>

]]>https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0MdRdUMRrGnmG7x4t...]]>