Сєвєродонецька танцювальна студія "Dance club Isida" відновлює роботу на Закарпатті

27-07-2022

Керівниця й засновниця єєвєродонецької танцювальної студії "Dance club Isida" Ксенія Васильєва відродила роботу творчого колективу на Закарпатті.

Після евакуації з Луганщини танцювальна студія діятиме у місті Береговому Закарпатської області. Безперечно, починати знову все з нуля дуже важко. Проте Ксенія Васильєва сподівається, що її улюблена справа продовжуватиметься попри всі випробування, і танцювальна студія буде й надалі дарувати діткам і дорослим радість, енергію, здоров'я та нові позитивні емоції.

Студія "Dance club Isida" понад 14 років працювала в Сєвєродонецьку. Її вихованці неодноразово брали участь та перемагали у різноманітних конкурсах, їздили з виступами по всій Україні.

Нині проводиться запис до дитячих та дорослих груп з напрямів: хіп-хоп, джаз-фанк, контемп, Heels, фітнес, стретчинг, східні танці, Kizomba lady style тощо.

Засновниця студії сподівається, що її вихованці незабаром будуть виступати на Луганщині зі святковим концертом, приуроченим нашій Перемозі.

За матеріалом ]]>http://www.golos.com.ua/news/165975]]>