Ви тут:

Сєвєродонецька молодіжна рада провела Відкрите змагання Street Workout_2019

20-05-2019
Категорія: 

     18 травня в сквері ім.Гоголя проводилось міське Відкрите змагання Street Workout_2019, в якому взяли участь учні, студенти, спортсмени і не зовсім з міста Сєвєродонецька та прилеглих міст.

     Тренування традиційно розпочалося розминкою і пробіжкою від площі Миру до скверу ім. М.В.Гоголя.

     Програма була насиченою:

- показові виступи хлопців з Лисичанська, які продемонстрували силові вправи;

- участь маленьких дітей в дитячій програмі, завдяки якій малюки були у захваті та отримали яскраві емоції (програму підготував ]]>Карітас Сєвєродонецьк]]>);

- конкурси для глядачів дали змогу учасникам спробувати свої сили в нескладних вправах і, звичайно, виграти цінні призи!

     Не нудьгував ніхто!

     Поліція відповідально стежила за порядком!

     "]]>Красный Крест Северодонецк]]>" тримав руку на пульсі на випадок непередбачених обставин.

     Але найскладніше було учасникам тренування, які здавали норматив "СТАН". Спека не зламала дівчат і юнаків - вони показали чудові результати, і натомість були нагороджені грамотами та пішли додому з цінними призами.

     Нам залишається сказати, що ми дуже пишаємося нашими хлопцями та дівчатами. Бачимо, що ЗСЖ у них не просто на словах, а й на ділі!

     Організатори заходу: ]]>Громадська організація "Сєвєродонецька молодіжна рада"]]> при підтрімці ]]>Сєвєродонецька міська рада]]>, Всеукраїнської громадської організації ]]>«StreetWorkoutUkraine»]]> спільно з ]]>Відділ молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради]]>.

 

]]>ГО "Сєвєродонецька молодіжна рада"]]>

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Рейтинг: 
Средняя: 5 (2 оценок)
557
0